Jēkabpils domē apstiprina jaunas amata vietas – izpilddirektoram būs vietnieks
INESE ZONE

Jēkabpils domes sēdē nolemts veikt grozījumus domes lēmumā Nr. 57 «Par amatu sarakstiem», nosakot vairākas jaunas amata vietas.
   Jēkabpils pašvaldības izpilddirektoram Guntaram Gogulim turpmāk būs vietnieks, jo nolemts izveidot tādu amata vienību kā «izpilddirektora vietnieks». 
Jēkabpils Sporta skolas direktors lūdz papildināt iestādes amatu sarakstu ar vienu amata vienību «fizioterapeits», lai tiktu nodrošināta skolas izglītojamo fizisko un funkcionālo traucējumu profilakse, novērtēšana, analīze un ārstēšana. Savu­kārt sporta skolas direktors izteicis priekšlikumu palielināt autobusa vadītāju amata vienību skaitu par 0,5 vienībām. Priekšlikums atbalstīts, bet, ņemot vērā plānotās Jēkabpils sporta pārvaldes izveidošanu 2020. gadā, nolemts sporta skolas autobusa vadītāju 2,25 amata vienības pārcelt uz Jēkabpils Sporta centra amatu sarakstu, papildinot šo amatu vienību skaitu par 0,5 vienībām saskaņā ar Jēkabpils Sporta skolas direktora priekšlikumu. 
    Papildu aukles  amata vieta tiks nodrošināta bērnudārzā «Zvaigznīte», kur izveidota jauna grupa, lai nodrošinātu pirmsskolas izglītību 25 bērniem.
Atsevišķas amata vienības izveidotas uz ES fondu projektu īstenošanas laiku. Izveidotajai Jēkabpils pilsētas integrētu teritoriju investīciju projektu vērtēšanas komisijas funkciju pildīšanai šī projekta ietvaros pašvaldībā  jāizveido 1,5 referenta amata vienības, no kurām viena amata vienība plānota no 2019. gada 1. janvāra līdz 2021. gada 31. decembrim un 0,5 amata vienība – no 2019. gada 1. janvāra līdz 2020. gada 31. decembrim, lai nodrošinātu ES fondu projektu iesniegumu atlasi un vērtēšanu. Izvei­doto amata vienību atlīdzība maksājama no projekta līdzekļiem. Lai pastiprinātu šo funkciju izpildi, papildus izveidota referenta 0,5 amata vienība, atlīdzību paredzot no pašvaldības budžeta. 
    Savukārt vienu amata vienību «grāmatvedis», vienu amata vienību  «civilās aizsardzības inženieris», vienu vienību «informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītāja vietnieks» nolemts svītrot no domes amatu saraksta un papildināt ar vienu amata vienību Īpašumu apsaimniekošanas departamenta pašvaldības īpašumu nodaļā – «nekustamā īpašuma speciālists». Lai pastiprinātu Jēkabpils būvvaldes kapacitāti un efektīvu funkciju izpildi, nolemts papildināt struktūrvienības sarakstu ar vienu amata vienību «būvinspektora palīgs», svītrojot vienu būvvaldes referenta amata vienību.
    Savukārt Jēkabpils Spor­ta centra amatu sarakstu papildinās ar amata vienību «sporta un atpūtas kompleksa vadītājs», lai nodrošinātu Jēkabpils sporta halles būvniecības pārraudzību, iekšdarbu un telpu iekārtošanas kvalitāti un aprīkojuma izvietošanu no 2019. gada 1. septembra.
    Jēkabpils pašvaldības aģentūras «Jēkabpils vēstures muzejs»  amatu sarakstu papildinās ar 0,5 amata vienību – tūrisma informācijas konsultants. Sociālā dienesta amata vienībai «sociālās palīdzības organizators» nolemts pārskatīt noteikto termiņu un daļēji šī amata atlīdzību paredzēt no paš­valdības budžeta. Tāpat  Jēkabpils Sociālā dienesta  amata vienība «arhivārs» tiks samazināta  par 0,5 amata vienībām. 
    No Jēkabpils Kultūras pār­valdes amatu saraksta svītros Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vienu bibliotekāra amata vienību, Jēkabpils galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vienu vecākā bibliotekāra amata vienību, tautas nama vienu mākslinieciskā vadītāja amata vienību. l
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. uh ti!
  uh ti!
  pirms 1 gada

  atkal batonu spraudējiem paplašinās rindas.

  Atbildēt
 2. uh ti, uh!
  uh ti, uh!
  pirms 1 gada

  vajadzēja uzreiz divus vietniekus, nav ko knauzerēties, un sirmovičam arī kādu

 3. Jurbans
  Jurbans
  pirms 1 gada

  Eu, a kad beidzot izsviedīs to pretīgo bābu no krustpils kulturas nama? Ruta, vai kā viņu tur sauc. Smiltis pa dibenu birst bet vel sēž..

  Atbildēt
 4. Pods
  Pods
  pirms 1 gada

  Vēl vajag vienu stata vienibu, kurš pakaļas visiem noslaucīs.

  Atbildēt

Pievienot komentāru