Jēkabpils dome pirks SIA «Jēkabpils pakalpojumi» kapitāldaļas
INESE ZONE

Pēdējā Jēkabpils pilsētas domes finanšu komitejas sēdē deputāti skatīja lēmuma projektu par pirmpirkuma tiesību iz­mantošanu SIA «Jēkabpils pakalpojumi» ka­pitāldaļu iegādei. 
    Kā zināms, 51% uzņēmuma kapitālda­ļu pieder Jē­kabpils domei,  bet  49%  privātperso­nām — SIA «AKUK». 2016. 30. martā saņemts iesniegums no SIA «AKUK» par tai piederošo SIA «Jēkabpils pakalpojumi» kapitāldaļu pārdošanu. SIA «AKUK» piedāvā Jēkabpils pašvaldībai izmantot akcionāra pirmpirkuma tiesības. Piedāvātā pārdošanas cena ir  400000 eiro.
   SIA «Jēkabpils pakalpojumi» nodrošina pilsētas teritorijas labiekārtošanu, parku, skvēru uzturēšanu, atkritumu apsaimniekošanu, kapsētu un dzīvnieku pat­versmes uzturēšanu. 
 
Visu rakstu lasiet Brīvās Daugavas 19. aprīļa numurā
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Kadsparsteigums
    Kadsparsteigums
    pirms 6 mēnešiem

    Gogoļa balsī nav apslāpējama vēlme privatizēt.. pirmā būs slimnīca, kas mērķtiecīgi tiek novesta līdz bezdibeņa malai, neprasmīgi saimniekojot. Pēc tam pārējās kapitālsabiedrības. Jēkabpils pakalpojumu kapitāldaļas tikko atpirka no privātā - tad jautājums kāpēc? Un vai nebija lieki, vairākus simtus tūkstošu maksāt ..par neko. Pašvaldība bija mažoritārais dalībnieks, turklāt ir skaidrs, ka lielākā apgrozījuma daļa ir pašas pašvaldības iepirkumu apkalpošana. Kārtējais farss.

    Atbildēt

Pievienot komentāru