Jēkabpils domes 2019. gada ārzemju komandējumi
INESE ZONE

Jēkabpils domes sabiedrisko attiecību nodaļa informē, ka 2019. gadā Jēkabpils domes vadība un speciālisti komandējumos devušies uz šādām valstīm: Poliju, Lietuvu, Spāniju, Ukrainu, Ķīnu, Čehiju, Igauniju, Islandi, Vāciju, Beļģiju, Dāniju, Baltkrieviju un Austriju.
      Kā komandējuma mērķi minēti Zemgales plānošanas reģiona attīstības padomes dalībnieku pieredzes apmaiņas vizīte; Vidzemes plānošanas reģiona ietvaros tikšanās Odesas apgabala administrācijā, lai runātu par sadarbību fondu projektu īstenošanā un turpmākās partnerības dibināšanā. 
     Tāpat bijusi mācību vizīte piļu un muižas parku iepazīšanai – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros. Bijis komandējums Latvijas Universitātes Konfūcija institūta un Kon­fūcija institūtu galvenās pārvaldes «Haņbaņ» rīkotajā Latvijas izglītības darbinieku delegācijas sastāvā. Domes pārstāvis devies arī uz čehu izpilddirektoru asociācijas pavasara konferenci un sadarbības līguma parakstīšanas 20. gadadienā. Ko­mandējums bijis nepieciešams dalībai organizācijas «Baltijas Pilsētu savienība» drošo pilsētu komisijas sēdē (Union of Baltic Cities Safe Cities Commisson),  kā arī da­lība XV Baltijas Pilsētu savienības konferencē un Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas «Valsts administrācija» mā­cību braucienā. Tā mērķis bijusi arī dalība «Hori­zon2020» projekta «Penta­Helix» – ilgtspējīgas enerģētikas un klimata rīcības plāna izstrāde un ieviešana, iesaistot ieinteresētās puses un lēmumu pieņēmējus» ietvaros Me­helenā, Beļģijā un dalība Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas «Valsts administrācija» Latvijas Pašval­dību Savienība  organizētajā pieredzes apmaiņas braucienā.
     Notikušas arī vizītes un pieredzes apmaiņas braucieni uz Jēkabpils sadraudzības pilsētām Polijā, Vācijā, Ukra­i­­nā, Lietuvā un Baltkrievijā. Kaimiņvalstis apmeklētas, arī īstenojot projekta ieceri «Nemateriālās kultūras un vietējās vēstures mantojuma saglabāšanas, pieejamības un attīstības veicināšana, uz­labojot kultūras tūrisma konkurētspēju Latvijā, Lie­tuvā un Baltkrievijā»  saistībā ar plānoto starptautiska koktēlniecības plenēra norisi Jēkabpilī šogad. 
Kopējais finansējums komandējumiem pērn bijis 7 571,11 eiro. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Tūrists
  Tūrists
  pirms 10 mēnešiem

  Kas konkrēti ir realizēts, lūdzu, piemērus.

  Atbildēt
 2. kāpēc !?
  kāpēc !?
  pirms 10 mēnešiem

  Āfrika un Dienvidamerika nav apmeklēta!!! Ko!

  Atbildēt
 3. Viesis
  Viesis
  pirms 10 mēnešiem

  Kā tur palika ar to Ķīnu?

  Atbildēt

Pievienot komentāru