Jēkabpils Dziesmu un Deju svētkos
Ieva Druveniece, Jēkabpils Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste

3. jūlija rīts Jēkabpils dejotājiem sākas agri, jo ir pirmā diena, kad sākušies mēģinājumi Skonto stadionā. Diena bija apmākusies, mazliet uzlija lietus, taču tas nebija šķērslis dejai. Kā atzīst paši dalībnieki, mēģinājumi, vismaz pagaidām, nav tik ļoti intensīvi, ir gana daudz brīvā laika. Taču tas ir tikai sākums pirms daudzajiem koncertiem.
      TDK “Sadancis” dejotāja Vita savā FB profilā raksta: “Neguļam, dejojam! Esam samirkuši, nosaluši, bet priecīgi gatavojoties noslēguma koncertam! Diena nr. 1.”
    Savukārt skolā pēdējie brokastis baudīja senioru koris “Atvasara”, kuri neilgi pēc brokastīm devās mājās, lai atpūstos pirms mēģinājumiem, uz kuriem viņi ierodas Rīgā piektdien.
    Vakaros skolā valda patīkama atmosfēra, jo, lai atpūstos no mēģinājumiem, dalībnieki izdomā dažādas izklaides un nodarbes. Tiek spēlētas dažādas kāršu spēles. Kolektīvi, kas nakšņo skolas sporta zālē, atzīst, ka viņiem šī nakšņošanas vieta patīk labāk nekā klases telpas, jo sporta zālē ir iespējams uzspēlēt kādu no sporta spēlēm ar bumbu vai veikt citas aktivitātes, kuras nebūtu iespējams darīt klases telpās.
      Šajās dienās Jēkabpils kolektīviem nav tik daudz aktivitāšu, tādēļ mēs gaidām ceturtdienu, kad jēkabpiliešiem skolā un Dziesmu svētkos pievienosies koristi un pūtēju orķestri. Esam pārliecināti, ka skola tad tiks pieskandināta. Kā arī Rīgā ceturtdien tautu dienā “Rīta ausma” koncertēs mūsu mazākumtautību kolektīvi.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. ?
  ?
  pirms 7 mēnešiem

  Ko ta neviens neiecep komentu, tik vareni svētki galu galā.

  Atbildēt
 2. Jefs
  Jefs
  pirms 7 mēnešiem

  Laikam jau nav ko īsti kritizēt, jo sīkas nebūšanas taču nemaina vispārējo atmosfēru, bet svētki izdevušies labi, jā.

 3. jefiņ,
  jefiņ,
  pirms 7 mēnešiem

  būtu pateicis kādu vārdu, ko redzēji, dzirdēji, savu viedokli. Cilvēku vērojumi vienmēr ir interesantāki par mediju.

Pievienot komentāru