Jēkabpils dzimtsarakstu nodaļas pakalpojumi neatliekamos gadījumos būs pieejami
INESE ZONE

No 17. marta ir pārtraukta klientu apkalpošana klātienē Jēkabpils pašvaldības ēkā, Brīvības ielā 120. Dzimtsarakstu nodaļa klientus apkalpo pēc iepriekšējās pieteikšanās pa tālruni 65233322;  29263697. Pašvaldības ēkā  tiks nodrošināta pastkastīte iesniegumu atstāšanai tiem klientiem, kuri nevar iesniegt iesniegumu elektroniski. 
    Atgādinām, ka saziņai ar pašvaldību ir pieejami šādi līdzekļi: tālrunis 65236777, 65207304;  bezmaksas in­formatīvais tālrunis 80205008; «WhatsApp» saziņa 20002942; e-pasts: pasts@jekabpils.lv; elektroniskie pakalpojumi www. jekabpils.lv un pašvaldības oficiālo sociālo tīklu konti.
    Nekustamā īpašuma nodokļa un citus maksājumus var veikt: portālos www.latvija.lv un  www. epakal­pojumi.lv, kā arī savā internetbankā. Pakalpoju­mam tiek piemērota kredīt­iestādes noteiktā komisijas maksa.
      Pašvaldība aicina personas, kuras nepārvalda e-prasmes, iespēju robežās lūgt citu personu, radinieku palīdzību maksājumu veikšanai internetbankās.
BD interesējās, ko darīt, ja persona nav zinājusi šo informāciju, bet ir vajadzība, piemēram, reģistrēt dzimšanas vai miršanas faktu? Vai būs tā, ka persona atdursies pret slēgtām domes durvīm un nezinās, ko darīt tālāk? Jēkabpils dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Kristīne Gumbele skaidro, ka tas tā nebūs. Uz domes ieejas durvīm ir izvietota informācija ar tālruņiem saziņai. Ja persona ir atnākusi uz pašvaldību, tai jāzvana pa kādu no šiem tālruņiem, piemēram, dzimt­sarakstu nodaļas, ja nepieciešam tās pakalpojums, un darbinieks atnāks, ielaidīs personu un sniegs pakalpojumu. Tāpat pie domes durvīm saziņai ir zvana poga. Taču cilvēki tiek aicināti apsvērt, vai tiešām šobrīd ir aktuāls tas pakalpojums, pēc kura vēlas doties uz pašvaldību. K. Gumbele min, ka varbūt dažādu izziņu, dokumentu kopiju sa­ņemšanu var atlikt uz vēlāku laiku. Tāpat dzimtsarakstu nodaļā notiek arī laulību reģistrācija, tikai bez svinīgās ceremonijas un viesiem. Darbinieki sniedz konsultācijas pa tālruni. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru