Jēkabpils Goda pilsoņa nosaukums piešķirts Leonīdam Salcevičam un Uldim Urtānam
Apbalvojumu piešķiršanas komisija

Svinīgajā sarīkojumā 18. novembrī Krustpils kultūras namā ar goda nosaukumu «Jēkabpils Goda pilsonis» tiks apbalvoti: ilggadējs Jēkabpils domes priekšsēdētājs, pilsētas domes deputāts Leonīds Salcevičs – par nopelniem Jēkabpils attīstībā, ieguldījumu investīciju piesaistē, ilggadīgu, atbildīgu darbu sabiedrības labā, veicinot pilsētas atpazīstamību un izaugsmi;  SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” ārsts otolaringologs Uldis Urtāns – par nopelniem iedzīvotāju veselības aprūpē, ieguldījumu kultūrā, sabiedrisko aktivitāti, godā turot kristīgās un ģimeniskās vērtības.
 
Jēkabpils pašvaldības arhīva un D. Kalniņas foto 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. Arča
  Arča
  pirms 11 mēnešiem

  Salavecim gan nav par ko-ne investīciju,ne ražošanas,neatbildības pilsētnieku priekšā!!!Kauns!!!!Atcerēsimies kaut to pašu cukurfabriku un likvidēto dzīvojamo fondu Ziemeļu ielā 1.

  Atbildēt
 2. ?
  ?
  pirms 11 mēnešiem

  A,no kur laika diviem piešķir? Ārstam vēl ok, bet otram...nabaga PR dāmas...ar putām uz lūpām izcīnīja, līdz ar to arī turpmāk darbs būs!

  Atbildēt
 3. Antons
  Antons
  pirms 10 mēnešiem

  Uldis - Goda pilsonis, tas otrs - negoda. Tāpēc diviem, lai būtu līdzsvars.

 4. Skats no malas
  Skats no malas
  pirms 10 mēnešiem

  Skatos, ka mūsu jaukais mērs nolēmis pateikt Lielo Paldies tam, kas viņam ļāva mēra krēslā iesēsties. Iepriekšējos uzmeta, lai paša bilde būtu mēru galerijā. Bet bez paldies īstajam pilsētas bosam jau nevar. Un, redz, būs tagad mums jauns Goda pilsonis. Vai varbūt Goda "apsaimniekotājs"?

  Atbildēt

Pievienot komentāru