Volejbolistiem divas pārliecinošas  trīssetu uzvaras

Nedēļas nogalē "Jēkabpils juniori/JSS" spēlēja mājās, bet "Jēkabpils lūši"  - izbraukumā.
     Sestdien Latvijas Nacionālajā volejbola līgā “Jēkabpils juniori/JSS” aizvadīja pēdējo mājas spēli augstākajā grupā, kur komandas sacenšas par 1.-6. vietu. Jēkabpiliešu pretinieki bija trešā stiprākā Rietumu zonas vienība RTU.
    Mājinieki graujoši iesāka, pirmo setu uzvarot ar 25:11. Otrajā setā cīņa jau bija sīvāka, taču, esot iedzinējos ar 4:8 un 9:13,  mājinieki uzvarēja arī to ar 25:19. Trešajā setā jaunie jēkabpiliešim pārsvarā bija nelielā vadībā, taču pirmā setbumba bija viesiem. Viņi to neizmantoja, savukārt “Juniori” savu pirmo setbumbu  realizēja, svinot panākumu setā ar 26:24 un spēlē ar 3:0. Mājiniekiem Kristers Dardzāns guva 12 punktus, Matīss Petjukevičs -  11, Kristers Sils – 10 (5 ar bloku). Protokolā gūto punktu ailē atzīmājās vēl seši jēkabpilieši. Jāatzīmē, ka komandas līderis Pāvels Jemeļjanovs laukumā pabija tikai pirmajā setā, gūstot 4 punktus.
     Pēc nedēļas abas komandas tiksies vēlreiz, šoreiz  Rīgā.  “Jēkabpils juniori/JSS” joprojām ir ceturtajā vietā, par punktu atpaliekot no VK “Ventspils” un “Daugavpils novads/DT” un  VK “Ezerzeme”. Latgales komandas gan aizvadījušas pa vienu spēli  vairāk.
      Savukārt “Jēkabpils lūši” “Credit24” meistarlīgā svētdien izbraukumā sacentās ar “VK Biolars/Jelgavu”. Arī šajā mačā uzvara tika izcīnīta trijos setos. Viesu komandā apslimušā Jāņa Medeņa vietā sākumsastāvā izgāja Pāvels  Jemeļjanovs. Pirmajos divos setos Jelgavas volejbolisti līdzvērtīgi spēja pretoties “Lūšiem”  līdz setu vidum. Pie tam otrajā  jēkabpiliešiem nācās atspēlēties pat no 6:9. Galotnes gan viesi aizvadīja pārliecinoši un uzvarēja ar 25:17 un 25:19. Trešajā setā “Lūši”  izšķirošo uzrāvienu sāka jau pie 10:10, ieguva 16:11 pārsvaru un spēli pabeidza ar rezervistiem, pēdējā trešajā setā  uzvarot ar 25:20 un spēlē ar 3:0.  Spēlētāju individuālā statistika, diemžēl, nav pieejama.
    “Jēkabpils lūši” ar 41 punktu stabili ir ceturtajā vietā. Attālums līdz “Selver”, kas ir trešie, ir sarucis līdz 2 punktiem, savukārt piektajā vietā esošais “Parnu VK”  “Lūšus” apsteigt vairs nevar  arī teorētiski. Regulārajā čempionātā komandām atlicis aizvadīt pa 3 mačiem. Nākamo spēli  Jēkabpils komanda aizvadīs 15. februārī izbraukumā pret “RTU/Robežsardzi”.