“Jēkabpils juniori” piekāpjas piecos setos un spēlēs par bronzu

Sestdien Jēkabpils 2. vidusskolas zālē  tika aizvadīta izšķirošā  pusfināla spēle volejbolā Nacionālās līgas 2. divīzijā   starp “Jēkabpils junioriem” un “Rēzeknes novadu”.  Pirms šī mača rezultāts sērijā bija 1:1.
    Mājinieki spēlēja ne gluži optimālajā sastāvā, jo divi velejbolisti šai laikā aizvada cīņas Eiropas U17 kvalifikācijas turnīrā, toties sastāvā bija Vladislavs Blumbergs, kurš pirms nedēļas nespēlēja.   Pirmo setu jēkabpilieši uzvarēja pārliecinoši ar 25:17. Turpinājumā traumu guva Valdis Spodris, un no šī brīža jēkabpiliešiem sākās problēmas. Otro setu gan viņi vēl galotnē sīvā cīņā uzvarēja ar 28:26, taču trešajā jau bija redzams, ka spēki iet mazumā.  No 14:20 mūsējie panāca līdzsvaru uz tablo – 20:20, taču setā piekāpās ar 22:25. Ceturtajā jau pilnībā dominēja Rēzeknes novada volejbolisti – 25:18 viņu labā.
    Finālists bija jānoskaidro piektajā – zelta – setā. Tajā,  iespējams, pāris kļūdas pieļāva  tiesneši, notiesājot par labu pretiniekam, taču diez vai tas būtiski  ietekmēja spēles rezultātu, jo pretinieki bija neapturami, kamēr mūsējie izskatījās stipri saguruši. Izcīnot uzvaru setā ar 15:6 un spēlē ar 3:2 finālā iekļuva “Rēzeknes novads”, bet “Jēkabpils juniori” par bronzu sērijā līdz divām uzvarām  sacentīsies ar “Valku”. Pirmo maču mūsējie aizvadīs izbraukumā jau 17. aprīlī, bet atbildes spēles Jēkabpilī notiks 22. un 23. aprīlī (ja būs nepieciešams).
   Jāpiebilst, ka tūlīt pēc spēles beigām izcēlās incidents starp Rēzeknes novada komandas treneri un skatītājiem. Pirmais pēc  uzvaras  punkta izcīnīšanas līdzjutējiem parādīja nepieklājīgu žestu. Visticamāk, tas bija domāts dažām aiz viņa tribīnēs sēdošām dāmām, kas trenera  virzienā bija raidījušas  ne visai glaimojošus izteicienus.  Konfliktā iesaistījās arī citi līdzjutēji, un notika pat neliela grūstīšanās. Vārdu apmaiņa  turpinājās arī pie ģērbtuvēm, bet  par laimi, rokas pa gaisu negāja,  un viss beidzās daudz maz civilizēti.