Jēkabpils komandas nedēļas nogalē cīnās ar dažādām sekmēm
Juris Šteinbergs

Basketbols

«Ramirent» Latvijas basketbola līgas 2. divīzijā septīto uzvaru izcīnīja BK «Jēkabpils», kas mājās  galotnē ar  91:88 (22:28, 28:27, 26:22, 15:11) pieveica BK «Līvānu stikls» Pirmajā puslaikā mājinieku deficīts sasniedza 15 punktus (34:49). Vadību  jēkabpilieši ieguva 2,5 minūtes līdz spēles beigām (89:88) un spēja to noturēt līdz finālsvilpei. Mārtiņš Vīņauds guva  26 punktus (13 ab), Večens – 26 (9 rp), Cipruss 17 (10 ab), Ermansons 10.
 29. novembrī plkst. 20.00 «Jēkabpils» savā laukumā uzņems «VEF BA Valkā».
    Savukārt Latvijas basketbola līgas 3. divīzijā «Jēkab­pils lūši/SC» izbraukumā ar 101:64 (29:14; 17:15;  29:21; 26:14) pieveica «BK Ma­dona/BJSS». Edijs Stiebriņš guva 24 punktus, Adrians Čiekurs – 19, Matīss Čaup­jonoks – 15 (11 ab+5 rp), Ritvars Zalāns – 13, Matīss Indriksons – 10.  Nākamo maču komanda aizvadīs 28. novembrī  izbraukumā pret «Vamiera Glass VIA-3».

Volejbols

Nedēļas nogalē «Credit 24» meistarlīgā volejbolā «Jēkabpils lūši» divas spēles mājās aizvadīja pret Igau­nijas vienībām.
Sestdien mūsējie otro reizi sezonā un atkal   ar 2:3 (25:17; 22:25;  25:23; 15:25; 12:15) piekāpās Tallinas «Selver». Armands Āboliņš guva 16 punktus, Ēriks Voroņko – 11.
    Savukārt svētdien «lūši» otro reizi sezonā pieveica Latvijas izlases galvenā trenera trenera Avo Kēla vadīto  Pērnavas «Parnu VK». Ja pirmajā spēlē viesos mūsējie uzvarēja piecos setos, tad mājās viņi bija pārāki ar 3:1 (27:29; 27:25; 25:13; 26:24). 20 punkti A. Āboliņa kontā,  18 guva Ē. Voroņko, Rihards Puķītis – 17.
    Turnīra tabulā mūsējie ar 22 punktiem ir otrie. Tikpat punktu ir līderei «Saaremaa VK», savukārt trešie ar 20 punktiem ir «Bigbank Tar­tu». Abas Igaunijas komandas aizvadījušas par vienu spēli mazāk, nekā «Jēkabpils lūši».
    Nākamo maču mūsējie aizvadīs 28. novembrī iz­braukumā pret «OC Lim­baži/MSĢ». Decembrī «lūši» aizvadīs trīs spēles viesos, bet Jēkabpilī būs atkal redzami 4. janvāri, kad uz­ņems VK «Biolars/ Jelgava».

Telpu futbols
Latvijas virslīgā telpu futbolā «Jēkabpils lūši/ Ošukalns» svētdien izbraukumā cīnījās ar «FK Tukums 2000/ TSS». Spēle beidzās neizšķirti 2:2. Jēkabpils komandas  labā vārtus guva Oskars Zeps un Rolands Putāns. Pirmajā puslaikā  vārtus guva mājinieki, savukārt otrajā puslaikā viesi izvirzījās vadībā, minūte s laikā gūstot divus vārtus, bet 28. minūtē  tukumnieki panāca neizšķirtu.
«Lūši» saglabāja pirmo vietu turnīra tabulā, bet sekotājiem – «Rabai» un FC «Petrow» – ir tikpat punktu cik jēkabpiliešiem – 19. Nākamo maču «lūši» aizvadīs 8. decembrī plkst. 17.00  mājās pret TFK «Rēzekne».

Handbols
    Latvijas sieviešu handbola virslīgā pagājušajā nedēļā Jēkabpils Sporta skolas komanda aizvadīja divas spēles, abas reizes tiekoties ar Salaspils Sporta skolu. Vispirms piektdien tika izcīnīta uzvara izbraukumā ar 39:34 (16:12), bet svētdien panākums gūts arī mājās – 36:29 (19:18). Pirmajā mačā, kurā jēkabpilietes visu laiku bija vadībā, 7 vārtus guva Dinija Purviņa, Gita Kaulakane un Simona Ārmane – pa 6, Krista Krūmiņa un Patrīsija Prūse - pa 5. Otrajā mačā jēkabpilietēm pirmajā puslaikā nācās atspēlēties, kas veiksmīgi arī izdevās. Rezul­tatīvākā mājiniecēm ar 14 vārtiem bija S. Ārmane, bet 7 guva D. Purviņa.
   Nākamo spēli jēkabpilietes, kas  ar 10 punktiem dala 1.–2 vietu ar Stopiņu NHK, aizvadīs 1. decembrī pkst. 13.00 mājās pret SK «Latgols».