Jēkabpils liela mēroga vakcinācijas centrs strādās arī 7. aprīlī
INESE ZONE

Jēkabpils reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Vindule informē, ka Lieldienu brīvdienās Jēkabpils liela mēroga vakcinācijas centrs Jēkabpils sporta hallē strādāja sestdien  - 3. aprīlī un strādās arī trešdien -  7. aprīlī. Plānots, ka 7. aprīlī tajā poti pret Covid-19 saņems vismaz 150 personas. Trīs reģistratori sazinās ar iedzīvotājiem, kas iepriekš pieteikušies, un piedāvā vakcinēties 7. aprīlī.
    3. aprīlī Jēkabpils  vakcinācijas centram līdz nākamajai piegādei bija pieejamas 385 potes. Slimnīcas rīcībā bija saraksts no Nacionālā veselības dienesta ar 377 personām, kurām tika zvanīts un piedāvāts sestdien Jēkabpilī vakcinēties, daļa diemžēl atteicās. Biežākie atteikuma iemesli cilvēkiem, kam bija iespēja sestdien Jēkabpilī potēties, bet kas to neizmantoja, bija - nav transporta, ar ko nokļūt uz vakcinācijas centru; ir plānots izbraukt no pilsētas brīvdienās; nevēlas potēties ar “AstraZeneca” vakcīnu un gaidīs citu; ir saslimuši un tāpēc nevar vakcinēties. 3. aprīlī centrā potes saņēma 170 personas.  Vakcinācijas centra jauda ir lielāka, un  jācer, ka  turpmāk lielāka būs arī cilvēku vēlme potēties.  
    Sestdien vakcināciju pret Covid-19 varēja sākt vēl divām prioritārajām iedzīvotāju grupām – turpmāk tas būs iespējams arī personām, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā ar hroniski slimiem bērniem un bērniem ar zemu imunitāti, kā arī personām, kuras mājās aprūpē smagi slimas personas. 
Jēkabpils liela mēroga vakcinācijas centrs darbu atsāks tuvāk aprīļa beigām, kad, kā sola Veselības ministrija, tiks piegādāts lielāks vakcīnu daudzums. Par to tiks informēts. Cilvēku apzināšanu reģistratori uzsāks pēc vakcīnu saņemšanas, lai varētu konkrēti plānot potējamo skaitu un nebūtu tā, ka cilvēki ir apzināti, bet visas nepieciešamās potes nav saņemtas. Vakcinācijas centra reģistratori cilvēkus aicina atbilstoši sarakstiem, ko saņem no Nacionālā veselības dienesta.  Līdz tam vakcinācija aprīlī turpināsies pie ģimenes ārstiem un vakcinācijas kabinetos, arī Jēkabpils reģionālajā slimnīcā.  
    Pieteikties vakcinēšanai var www.manavakcina.lv, pa tālruni 8989 vai pie sava ģimenes ārsta.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Astra Zeneca
    Astra Zeneca
    pirms 1 nedēļas

    Es biju iedomājies, ka centrs strādās katru dienu.

    Atbildēt

Pievienot komentāru