“Jēkabpils lūši” iestrēgst pusfinālā

Latvijas kausa izcīņas pusfinālā “Jēkabpils lūšu” telpu futbola komanda tikās ar “New Project”.
    Virslīgā jēkabpilieši  par saviem oponentiem ieņem augstāku vietu, taču pēdējais abu komandu mačs Jēkabpilī aizritēja spraigā cīņa, un mājinieki ar lielām pūlēm izcīnīja uzvaru. Tā kā kausa pusfināls notika Rīgā, abu komandu izredzes bija līdzīgas.
    Pirmie rezultātu 14. minūtē atklāja mājinieki, bet jēkabpilieši līdz pārtraukumam panāca izlīdzinājumu. Vārtus “lūšu”  labā guva Rolands Putāns.
    Otrajā puslaikā “New Project” ieguva divu vārtu pārsvaru, bet viesi 38. minūtē ar 23 sekunžu intervālu divas reizes pārspēja pretinieku vārtsargu. Vārtu guvumi Oļegam Peņkovskim un Maksimam Potlovam.  Tādējādi pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 3:3, un kausa finālists tika noskaidrots papildlaikā. Tajā  “New Project” futbolisti guva divus vārtus, izslēdzot “Jēkabpils lūšus” no tālākas cīņas par Latvijas kausu.