“Jēkabpils lūši/Ošukalns”  iekļūst pusfinālā

Sestdien Jēkabpilī risinājās Latvijas Telpu futbola virslīgas ceturtdaļfionāla sērija starp “Jēkabpils lūšie/Ošukalnu” un “FK Tukums 2000/TSS” izšķirošā trešā spēle. Pirmajā sērijas mačā ar 7:1 uzvarēja jēkabpilieši, bet otrajā ar 6:5 – tukumnieki.
    Trešajā spēlē mājinieki pirmie jau 3. minūtē atklāja rezultātu, kad vārtus guva Dmitrijs Kuzmins. Pēc trim minūtēm viesi rezultātu izlīdzināja. Līdz nākamajiem vārtiem bija jāgaiga krietns brīdis, līdz 17. minūtē, kad Vadims Atamaņukovs panāca 22:1 “lūšu” labā. Pirmā  puslaika pēdējā minūtē vārti krita divas reizes, un abas jēkabpiliešu labā. Precīzi bija D. Kuzmins un Oļegs Peņkovskis, bet rezultāts kļuva 4:1. Otrais puslaiks pagāja ar ievērojamu mājinieku pārsvaru, taču vārtus vairs neguva ne viena, ne otra komanda.
    Līdz ar to “Jēkabpils lūši/Ošukalns” sērijā uzvarēja ar 2:1 un iekļuva pusfinālā, kur sērijā līdz trim uzvarām tiksies ar FK “Raba”, kas savukārt  ceturtdaļfinālā trijos mačos pārspēja TFK “Rēzekne”.  Regulāro čempionātu “Raba” beidza 2. vietā, un tai pusfināla sērijā būs mājas spēļu priekšrocības.
    Iekļūstot pusfinālā Jēkabpils telpiu futbolisti ir uzlabojuši pagājušā gada rezultātu. Pērn savā pirmajā virslīgas sezonā   “Jēkabpils lūši/Ošukalns” ceturtdaļfinālā piekāpās Daugavpils komandai.