“Jēkabpils lūši/Ošukalns” izcīna pirmo uzvaru otrajā aplī

Pēc ilgāka laika uzvaru Latvijas telpu futbola virslīgā sestdien viesos izcīnīja “Jēkabpils lūši/Ošukalns”, kas ar 6:2 (2:1) pieveica TFK “Salaspils”.  Viesi šajā mačā bija pārliecinoši favorīti, jo iepriekšējās spēlēs mājinieki bija izcīnījuši tikai vienu punktu.
    Jēkabpilieši jau otrajā minūtē atklāja rezultātu (Rolands Putāns), mājinieki rezultātu izlīdzināja, bet pirmā puslaika beigās vārtus viesu labā guva Vadims Atamaņukovs. Otrajā puslaikā trīs reizes pretinieku vārtsargu pārspēja Oskars Zeps, bet vienreiz – Dmitrijs Kuzmins. Mājinieki otros vārtus iesita, kad rezultāts bija jau 5:1 jēkabpiliešu labā. Viesu pārsvars varēja būt vēl lielāks, taču viņu nerealizēja nevienu no četriem 10 m soda sitieniem
    Šī uzvara ļāva “Jēkabpils lūšiem/Ošukalnam”  apdzīt Dobeles komandu un pacelties uz trešo vietu. Regulārajā čempionātā komandām atlicis aizvadīs pa divām spēlēm. Nākamajā mačā jēkabpilieši mājās 18. janvārī plkst. 17.00 tiksies ar sestajā vietā esošo FC “Lokomotiv Daugavpils”.