“Jēkabpils lūši/Ošukalns” izlīdzina rezultātu pusfināla sērijā

Trešdien Jēkabpils Sporta namā  Latvijas telpu futbola virslīgas otrajā pusfinālsērijas spēlē starp “Jēkabpils lūšiem/Ošukalnu” un FK “Raba” ar 6:4 uzvarēja mājinieki
      Pirmajā sērijas mačā ar 6:2 uzvarēja “Raba”, bet  pagājušajā nedēļas nogalē  “Raba” tika pie  Latvijas kausa. Mačs gan sākās ar mājinieku uzbrukumiem. Pirmās 10 minūtes palika atmiņā ar diviem lieliskiem Igora Lapkovska un Rainera Ragaiņa tālsitieniem un Dmitrija Kuzņecova vārtu gūšanas iespēju  no tuvas distances. Tuvāk pirmā puslaika vidum bīstami uzbruka arī viesi. Vairākkārt mājinieklus glāba vārtsargs Dainis Balis, bet daži  pretinieku sitieni no labām pozīcijām gāja garām vārtiem. 13. minūtē patālu no vārtiem pretinieki nogāza  Dmitriju Kuzminu. Spēcīgais soda sitiens, ko izpildīja Oļegs Peņkovskis, pēc neliela rikošeta ielidoja vārtos,  un rezultāts kļuva 1:0 jēkabpiliešu labā. Pēc īsa brīža  D. Kuzmins panāca 2:0. Līdz pārtraukumam aktīvāki bija viesi -  trīs reizes viņi norībināja mājinieku vārtu konstrukciju, bet rezultāts nemainījās. Pēc pārtraukuma divus vārtus  20 sekunžu laikā guva D. Kuzmins, vienus - Rolands Putāns. Jau otrā puslaika vidū viesi sāka glābšanas darbus, mainot vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju, un vienus vārtus  atguva. O. Peņkovskis iesita tukšos, panākot 6:1, taču mača beigas iznāca diezgan nervozas, jo “Raba”  turpināja spēlēt bez vārtsarga un pamanījās iesist “lūšu” vārtos  trīs reizes. Spēle  beidzās   ar rezultātu 6:4 “Jēkabpils lūšu/Ošukalna labā”. Pusfinālsērijas līdz trim uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1:1. Nākamais mačs notiks 15. martā Salaspilī.