«Jēkabpils lūši/Ošukalns» izvirzās virslīgas vadībā
J. Šteinbergs

Ceturtdien Latvijas telpu futbolas virslīgas ceturtajā kārtā «Jēkabpils lūši/Ošukalns» Rīgā spēlēja ar «FC Petrov». Abas komandas pirmajās trīs sezonas spēlēs bija izcīnījušas uzvaras, un savstarpējā mačā noskaidroja, kas pārņems virslīgas vadību.
     Abas komandas sāka ar aktīviem uzbrukumiem. Sestajā minūtē jēkabpilieši ātrajā pretuzbrukumā spēja atklāt rezultātu, kad Vadims Atamaņukovs atdeva precīzu piespēli Dmitrijam Kuzminam, kas bija precīzs. Viesi savu pārsvaru dubultoja pirmā puslaika izskaņā, kad D. Kuzmins ar tālu sitienu panāca 2:0. 
Otrajā puslaikā jēkabpiliešu  vārtos Artjoma Križanovska vietā stājās Dainis Balis.  «Petrow» futbolisti metās atspēlētis un tas viņiem arī izdevās. Divreizes, 21. un 29. minūtē,  D. Bali pārspēja Latvijas  izlases  spēlētājs, iespējams, atpazīstamākais telpu futbolists Maksims Seņs. 
     Neizšķirts saglabājās līdz 36. minūtei, kad atkal D. Kuzmins sita no patālas distances, rupji  kļūdījās pretinieku vārtsargs, un bumba trešo reizi atrada ceļu mājinieku vārtos. Baltkrievu leģionārs ar to šai vakarā  neapmierinājās — arī ceturtie vārti krita pēc viņa sitiena. «Petrow»  izlaida laukumā piekto spēlētāju, tas savukārt saminstinājās pie saviem vārtiem, un «lūši»  tika pie soda sitiena no pāris metriem. Igors Lapkovskis piespēlēja D. Kuzminam, tas savukārt bumbu no labās kājas pārlika uz kreiso, un garām pajukušajai pretinieku sieniņai iesita vārtos, panākot 4:2 «Jēkabpils lūšu/Ošukalna»  labā. 
     Piektie vārti krita pēdējās sekundēs, kad savā laukuma pusē rīdzinieki neveiksmīgi saspēlējās, bumbu pārtvēra Rolands Putāns un tūlīt neatvairāmi un precīzi sita pa vārtiem, fiksējot spēles galarezultātu 5:2. 
   Jēkabpiliešu rindās šajā mačā bez jau pieminētajiem  spēlētājiem piedalījās arī Edmunds Zvaigzne, Rainers Ragainis, Vladimirs Terens, Aleksejs Sergejevs, Oļegs Peņkovskis un Oskars Zeps.  
    Nākamo spēli  mūsu komanda aizvadīs sestdien, 2. novembrī 10.00 Jēkabpils Sporta namā ar TFK «Salaspils», kura kontā pagaidām tikai 1 punkts. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru