Jēkabpils lūši/Ošukalns  aizraujošā mačā  nodrošina trešo vietu regulārajā čempionātā

Svētdien Latvijas telpu futbola virslīgas priekšpēdējā regulārās sezonas spēlē aizraujošā 16 vārtu mačā “Jēkabpils  lūši/Ošukalns” mājās uzvarēja FC “Lokomotiv Daugavpils”.
    Daugavpilieši, kas turnīra tabulā ieņem 5. vietu,  aktīvāk aizvadīja pirmā puslaika sākumu, uzbrūkot bīstamāk un pirmie gūstot vārtus 5. minūtē. Viesiem bija vēl vairākas labas izdevības, bet glāba vārtsargs. Pēc četrām minūtēm izlīdzinājumu panāca Dmitrijs Kuzmins, kas pretrinieku laukuma pusē atņēma bumbu un pārspēja daugavpiliešu vārtsargu – 1:1. Tagad jau jēkabpilieši diktēja spēles noteikumus. Pēc spēcīga Pāvela Tarasova sitiena vai, iespējams, piespēles bumbu vārtos ievirzīja Rainers Ragainis – 2:1 mājinieku labā. Turpinājumā divreiz iesita viesi, atkal izvirzoties vadībā, bet līdzsvaru 3:3 pēc ātras stūra sitiena izspēles atguva Igors Lapkovskis.  Pašās pirmā puslaika beigās Daugavpils komandas futbolists  nospēlēja ar roku, kad bumba lidoja jau tukšos viesu vārtos. Sekoja sarkanā kartīte un jēkabpiliešu spēle vairākumā, bet atlikušajās pirmā puslaika sekundēs vārtus gūt neizdevās. Toties tas izdevās otrā puslaika sākumā, kad vārtu augšējā stūrī precīzi sita D. Kuzmins – 4:3. Turpmāk uz katriem jēkabpiliešu vārtiem ar veiksmīgu raidījumu atbildēja arī daugavpilieši, līdz rezultāts atkal kļuva neizšķirts 6:6. Jēkabpiliešu labā piektos vārtus  no asa leņķa iesita Rolands Putāns, bet sestos – no gaisa, pielabojot Oļega Peņkovska sitienu, atkal ieblieza  D. Kuzmins.   Baltkrievu leģionārs guva arī septītos vārtus, bet vēl divus – Vadims Atamaņukovs,  panākot jau 9:6 "lūšu" labā. Lai gan pēdējās minūtēs daugavpilieši ilgu laiku spēlēja ar pieciem laukuma spēlētājiem, pārspēt mājinieku vārtsargu Daini Bali viņiem vairs neizdevās. Vēl vairāk – pašās spēles beigās viesi nopelnīja vēl vienu sarkano kartīti, un divas sekundes pirms mača beigām mājinieki realizēja vairākumu un guva desmitos vārtus. Atkal precīzs bija D. Kuzmins un viņam tie bija piektie vārti mačā, kurā  “Jēkabpils lūši/Ošukalns”  svinēja uzvaru ar 10:6.
Pirms pēdējās kārtas, kurā “lūši” izbraukumā tiksies ar “RSU/BAO-Dobele” mūsējiem ir 25 punkti, un viņi, neatkarīgi no pēdējā mača rezultāta, regulārajā čempionātā ir nodrošinājuši 3. vietu.