“Jēkabpils lūši/Ošukalns”   regulārajā čempionātā finišē otrajā vietā
J. Štreinbergs

Sestdien tika aizvadītas pēdējās regulārā čempionāta spēles telpu futbola virslīgā. “Jēkabpils lūši/Ošukalns”  mājās tikās ar “Lokomotiv Daugavpils”. Jēkabpils komanda otro vietu jau bija nodrošinājusi pirms šī mača, savukārt daugavpilieši cīnījās par nepalikšanu pēdējā vietā.
   Rezultātu mača sākumā atklāja viesi,  uz ko mājinieki atbildēja ar diviem Dmitrija Kuzmina vārtiem 14. un 16. minūtē. Pirmā puslaika beigās komandas apmainījās vārtu guvumiem (mājinieku labā vārtus guva  Vadims Atamaņukovs), un, atpūtā ejot rezultāts bija 3:2 “lūšu” labā. Otrā puslaika vidū viesi rezultātu izlīdzināja, bet uzvaras vārtus mājiniekiem guva V. Atamaņukovs, savukārt pēdējos vārtus guva Maksims Potlovs, fiksējot galarezultātu 5:3.
    Regulārajā čempionātā jēkabpilieši  ar 30 punktiem 14 spēlēs finišēja otrie. Viņi  guva 10 uzvaras un 4 mačus zaudēja (vārtu attiecība +24).  Jēkabpils komandas labākais vārtu guvējs tāpat kā pērn bija Dmitrijs Kuzmins, kurš guva 13 vārtus, kopējā līgas snaiperu sarakstā ieņemot ceturto vietu. Savukārt pa 10 gūtiem vārtiem Vadima Atamaņukova un Jurija Halimona kontā.
    Izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā “Jēkabpils lūši/Ošukalns” sērijā līdz divām uzvarām tiksies ar “RSU/BAO-Dobele”.

Turnīra tabula (spēles, vārtu attiecība, punkti)