“Jēkabpils lūši /Ošukalns” spēles izskaņā tiek galā ar “Nikaru”

Sestdien otro spēli pēc telpu futbola līgas atsākšanās aizvadīja “Jēkabpils lūši/Ošukalns”. Mūsējo pretinieki Rīgā bija FK “Nikars”, kas iepriekšējā mačā bija nospēlējuši  neizšķirti 4:4 ar FK “Raba”, savukārt mūsu komanda pirms nedēļas ar 7:1 pieveica TFK “Rēzekne”.
       Sākoties spēlei, mazliet aktīvāki bija mājinieki, bet viesi ātri pārņēma iniciatīvu un uzbruka vairāk. Tiesa, patiesi bīstamu momentu pie abu komandu vārtiem bija maz.  Pirmajās 15 minūtēs, šķiet, tādi katrai komandai bija divi. Vispirms jau 2. minūtē  “Nikara” futbolists sita no tuvas distances, bet glāba “lūšu” vārtsargs, bet pirmā puslaika otrajā pusē mājinieki trāpīja pa viesu vārtu pārlikni. Savukārt ap spēles 15. minūti laba izdevība bija Maksimam Potlovam, kas saņēma piespēli vārtu priekšā. Starp bumbu un vārtu tīklu neviena spēlētāja  nebija, taču Maksimam sitiens neizdevās, un bumba lidoja vārtiem garām. Tūlīt nulles uz tablo varēja nodzēst Rolands Putāns, taču viņa šķīliens no vārtu pārlikņa atlēca pie vārtsarga nevis tīklā. Rezultātu atklāt izdevās 37. minūtē, un to paveica jēkabpilieši Jans Radevičs un Vadims Atamaņukovs  - pirmais, atņemot bumbu pretiniekam viņu laukuma pusē un precīzi piespēlējot, savukārt otrais, raidot to vārtos. Pirmā puslaika  rezultāts – 1:0 “Jēkabpils lūšu/Ošukalna”.
    Arī otrā puslaika sākumā komandas nebija naskas uz vārtu gūšanu. Tikai mača 29. minūtē tika gūti otrie vārti. Šoreiz to iespēja “Nikars”  futbolisti, panākot neizšķirtu 1:1. Pēc ielaistiem vārtiem Jēkabpils vienība aktivizējās. Pēc trim minūtēm laba iespēja izvirzīt mūsējos vadībā bija R. Putānam, taču pretinieku vārtsargs bumbu atvairīja ar kāju. Tuvu vārtu guvumam bija V. Atamaņukovs un J. Radevičs, bet pirmā sitienu tukšā vārtu stūrī vārtsargs atkal veiksmīgi atvairīja ar kāju, bet otrā blieziens lidoja pāri vārtiem. Mača atrisinājumsnāca 36. minūtē. Netālu no pretinieku vārtiem Rainers Ragainis eleganti apspēlēja divus mājiniekus un nonāca labā sitiena pozīcijā. Pēdējā brīdī “Nikars” spēlētājs Raineru nogāza, tā nopelnot otro dzelteno kartīti šajā spēlē, kas  automātiski pārvērtās sarkanajā.  Mājinieki palika mazākumā, bet soda sitienu izpildīt devās Dmitrijs Kuzmins. Viņa spēcīgo sitienu atvairīt vārtsargam nebija pa spēkam, un “lūši” izvirzījās vadībā ar 2:1. Mājinieki tūdaļ vārtsargu nomainīja ar piekto laukuma spēlētāju un metās atspēlēties. Jēkabpilieši aizsargājās prasmīgi. Vēl vairāk – “lūšiem” bija četras iespējas  pārsvaru palielināt, kad viņi sita pa tukšiem vārtiem. Jāsaka gan, ka sists tika no savas laukuma puses un būt precīziem traucēja mājinieku aktīvā pretdarbība. Punktu mačam priekšpēdējā minūtē pielika Rolands Putāns, palielinot rezultātu līdz 3:1. Viņš vārtus guva, kad mājinieku vārtsargs jau bija atgriezies savā postenī.
    “Jēkabpils lūši/Ošukalns” ar 18 punktiem pēc septiņām spēlēm turpina atrasties turnīra tabulas otrajā vietā, par 3 punktiem atpaliekot no “Petrow/Jelgavas” un trešajā vietā esošo “Nikars” apsteidzot jau par 4 punktiem.