Jēkabpils lūši/Ošukalns turpina perfekti

Svētdien kārtējo uzvaru Latvijas telpu futbola virslīgā izcīnīja “Jēkabpils lūšu/Ošukalna” komanda. Izbraukumā viņi ar 4:3 pieveica Daugavpils FC “Lokomotiv”.
   Jau mača otrajā minūtē daugavpilieši izvirzījās vadībā ar 1:0. Tie bija vienīgie vārti pirmajā puslaikā. Pēc pārtraukuma 26. minūtē izlīdzinājumu  panāca Rolands Putāns – 1:1, bet galvenie notikumi norisinājās pēdējās desmit minūtēs. Vispirms 31. minūtē 2:1 panāca jēkabpiliešu labākais vārtu guvējs Dmitrijs Kuzmins. Mājinieki uz to atbildēja ar diviem vārtiem , kas gūti ar 40 sekunžu atstarpi, nosūtot viesus iedzinējos ar 2:3. Vienus no tiem iesita bijušais Jēkabpils komandas spēlētājs Maksims Potlovs. Tomēr nepagāja ne pāris minūšu, kad līdzsvaru uz tablo atjaunoja Igors Lapkovskis. Neizšķirts saglabājās teju līdz mača  beigām, tomēr, kad spēlēt bija atlikušas trīs sekundes, daugavpiliešus iegāza sestais nopelnītais sods. D. Kuzmins no 10 metriem sita nekļūdīgi, nodrošinot “Jēkabpils lūšiem/Ošukalnam” sesto uzvaru ar 4:3 un ļaujot saglabāt virslīgas līdera godu.
    Pirmā apļa pēdējo maču jēkabpilieši aizvadīs sestdien, 16. novembrī, 18.45 Jēkabpils Sporta namā pret “RSU/BAO-Dobele”.