“Jēkabpils lūši” pilsētas labākās komandas statusā uzvar, panākums arī “Junioriem”

Sestdien “Jēkabpils lūši” “Credit24” Meistarlīgā pieveica “OC Limbaži/MSĢ”, savukārt “Jēkabpils juniori/JSS” Nacionālās līgas otrā posma ievadā pieveica VK “Ozolnieki”.
      Mājinieki “Jēkabpils lūši”, kas iepriekšējā vakarā svinīgā pasākumā bija saņēmuši balvu kā labākā Jēkabpils komanda,  pirmo setu pret  līgas pastarīšiem aizvadīja esot kādu soli priekšā pretiniekam, bet vairāk par divu punktu pārsvaru mūsējie ieguva tikai seta otrajā pusē. Uzvara ievadsetā tika izcīnīta ar  25:21.  Līdzīga spēle ritēja arī otrā seta sākumā, bet vidusdaļā  “lūši” bija iedzinējot ar 14:18. Pie šī  rezultāta pagurušo Rihardu Puķīti nomainīja Jānis Medenis. Mūsējiem izdevās pievilkt līdz 22:23, bet pēc tam viesiem bija trīs setbumbas, kas netika realizētas. Pie 26:26 servēt uznāca Edgars Kalnozols. Vladislavs Blumbergs ar bloku guva 27. punktu, bet Edgars ar netveramu servi pielika setam punktu – 28:26. Trešajā setā jēkabpilieši bija pārliecinošā vadībā ar 19:11, pēc tam nedaudz  piebremzēja, bet uzvaru izcīnīja samērā pārliecinoši – 25:20. Visā spēlē “Jēkabpils lūšiem” panākums ar 3:0. Rezultatīvākais mājniekiem ar 14 punktiem bija Ēriks Voroņko,  Armandam Āboliņam  – 11, Jānim Medenim – 8, bet Vladislavam Blumbergam un Rihardam Puķītim – pa 7 punktiem.  Pēc šī panākuma “Jēkabpils lūši” pakāpās uz trešo  vietu, par  vienu  punktu apsteidzot “Selver”. Nākamo maču mūsu komanda aizvadīs mājās 1. februārī ar “Saaremaa VK”.
     Pirms Meistarlīgas spēles dienā risinājās Nacionālās līgas augstākās grupas, kur komandas cīnās par 1. - 6. vietu), mačs starp “Jēkabpils junioriem/JSS” un VK “Ozolnieki”, kurā ar 3:1 (22:25; 25:21; 26:24; 25:20) pārāki bija jaunie jēkabpilieši. Lielāko ieguldījumu uzvarā gan deva  pieredzējušais Pāvels Jemeļjanovs, kura kontā 21 punkts. Ar 16 punktiem izcēlās  Matīss Petjukevičs, savukārt 15 punkti Kristera Sila kontā, bet Gustavam Freimanim – 11.  Arī nākamās divas spēles “Juniori” aizvadīs Jēkabpilī – 2. februārī pret VK “Ventspils”, bet 8. februārī pret SK “RTU”.  Ņemot vērā punktus, kas komandai nāca līdzi no pirmā posma, un šodienas uzvaru, “Jēkabpils juniori/JSS” ar 7 punktiem ieņem 4. vietu, par punktu atpaliekot no Daugavpils novada  komandas. Mūsējie gan aizvadījuši par spēli mazāk.