“Jēkabpils lūši” regulārajā čempionātā finišē ceturtajā vietā

Svētdien notika pēdējās “Credit24” Meistarlīgas spēles. “Jēkabpils lūšu”  volejbolisti spēlēja pret regulārā čempionāta 3. vietas ieguvējiem “Bigbank Tartu”.    Mūsējie spēli aizvadīja vēlu vakarā, kad pārējo maču rezultāti jau bija zināmi. Tā kā  tieši konkurenti uz ceturto vietu Tallinas “Selver” izbraukumā ar 1:3 piekāpās “Parnu VK”,  bija skaidrs ka “Jēkabpils lūši”  neatkarīgi no pēdējas spēles rezultāta ieņems 4. vietu, nodrošinot mājas priekšrocības ceturtdaļfināla sērijā pret to pašu “Selver”, kas palika 5. vietā.
    Lai arī punktus ne "Lūšiem", ne "Bigbank" vairs nevajadzēja, neviena no tām negribēja regulāro čempionātu beigt ar zaudējumu, tādēļ mačs krietni ievilkās. Jēkabpilieši iesāka sparīgi, izraujot 1. setā galotnē uzvaru ar 25:22. Otrā setā sākumā mūsējie izvirzījās vadībā ar 4:0, tā vidū pārsvara jau vairs nebija, bet galotnē veiksme atkal bija “Lūšu”  pusē 25:23.  Arī trešā seta liktenis izšķīrās galotnē, bet šoreiz ar 25:23 pārāki bija mājinieki, savukārt ceturtajā  viņi  uzvarēja samērā viegli – 25:21. Spraigā cīņā Tartu komanda  ar 15:13 bija pārāka arī zelta setā , sagādājot jēkabpiliešiem zaudējumu ar 2:3.
      Mūsējiem Ēriks Voroņko guva 19 punktus, Rihards Puķītis 16.
   Ceturtdaļfināla sērijas līdz  divām uzvarām sāksies 15. martā, bet atbildes spēle notiks  17., un ja būs nepieciešams  18. martā.