«Jēkabpils lūši/SC» iekļūst  ceturtdaļfinālā

Otrdien «Jēkabpils lūšu/SC» basketbola komanda atkārtoti tikās ar BK «Carni­kava» duelī par iekļūšanu Latvijas basketbola līgas 3. divīzijas ceturtdaļfinālā.  Pirmajā mačā Jēkab­pilī ar 94:74 uzvarēja mājinieki.
     Atbildes spēli Carnikavā viesi sāka apņēmīgi, pirmo ceturtdaļu uzvarot ar 27:12. Likās, ka uzvarētājs divu spēļu summā jau zināms, taču otrajā ceturtdaļā jēkabpilieši sāka buksēt. Septiņas ar pusi minūtes viņi nespēja gūt ne punkta, kamēr mājinieki sakrāja 12. Otro ceturt­daļu «lūši» zaudēja ar 5:20, un pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 32:32.  Pēc nospēlētām 3 minūtēm vadībā  ar 52:45 jau bija BK «Carnikava». Arī izšķirošajā ceturksnī viesiem neklājās viegli. Vēl pusotru minūti līdz pamatlaika beigām viņi bija iedzinējos  tikai ar 65:68, taču mājinieki uzsāka  izmisīgu ciņu, lai atspēlētu pirmajā mačā zaudēto.  Kad spēlēt bija atlikušas 3 sekundes, mājinieku pārsvars bija jau 17 punkti, taču bumba bija «lūšiem», un  viņiem pēdējiem šajā spēlē izdevās gūt punktus. Mačs beidzās ar Jēkabpils komandas zaudējumu 69:84. Tas nozīmēja, ka divu spēļu summā ar  163:158  uzvaru izcīnīja «Jēkabpils lūši/SC»,  un tieši viņi iekļuva ceturt­daļfinālā.
    Edgars Leja šajā mačā guva 24 punktus, Mārcis Zībergs – 15, Edgars Čaupjonoks – 10, bet Edijs Stiebriņš nebija pieteikts.
     Ceturtdaļfinālā Jēkabpils komanda tiksies ar «BK  Cēsis/CSS».