“Jēkabpils lūši” sper soli pretī “Final Four”

Šodien Pērnavā notika  “Credit24”  meistarlīgas pirmā ceturtdaļfināla spēle starp vietējo “Parnu VK” un “Jēkabpils lūšiem”.
     Mazliet negaidīti jēkabpilieši, kas pēdējās trīs spēles regulārajā čempionātā aizvadīja neveiksmīgi,   izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 3:0 (21; 21; 22). Mūsējie, esot priekšā  pretiniekiem, gāja visos tehniskajos pārtraukumos, kā arī setu galotnes sagaidīja būdami vadībā ar 2-3 punktiem. Jēkabpils komandas pamatsastāvā spēlēja Edvīns Skrūders, Rihards Puķītis, Vladislavs Blumbergs, Zigurds Adamovičs, Pāvels Jemeļjanovs, Ēriks Voroņko, bet libero postenī pārmaiņus ar Dāvi Melni darbojās arī Armands Āboliņš, kam ir neliels savainojums.  Savukārt Jānis Medenis, Edgars Kalnozols un Matīss Petjukevičs spēlē iesaistījās tikai epizodiski. Rezultatīvākais mačā pret Latvijas izlases trenera Avo Kēla vadīto vienību ar 12 punktiem bija komandas kapteinis Rihards Puķitis,  Ērikam Voroņko un un Vladislavam Blumbergam – pa 11 , bet Pāvelam Jemeļjanovam un Zigurdam Adamovičam – pa 8 punktiem.
     Nākamo sērijas līdz divām uzvarām maču abas komandas aizvadīs 7. martā Jēkabpilī. Ja būs nepieciešama trešā spēle, arī  tā noritēs Jēkabpilī dienu vēlāk. Sērijas uzvarētājs iekļūs “Final Four”, kur tiks noskaidroti meistarlīgas medaļu ieguvēji.

Komentāri (1)

1. Fana
    Fana
    pirms 1 mēneša

Nu redz, kā komandas kapteinis laukumā, tā spēle aiziet. Šitie jaunie gurķi visas pēdējās trīs spēles “noraka”.