Jēkabpils lūši» virslīgas pusfinālā neiekļūst
Juris Šteinbergs

Trešdien Latvijas telpu futbola virslīgas ceturtdaļfināla trešo maču pret «LDZ Cargo/DFA» aizvadīja «Jēkabpils lūšu» komanda.
     Pirmajās divās sērijas spēlēs komandas panākumus dalīja uz pusēm – pirmajā Daugavpilī ar 4:1 uzvarēja jēkabpilieši, savukārt otrajā Jē­kabpilī – ar 6:2 pārāki bija daugavpilieši.
     Trešais mačs norisinājās Daugavpilī. Tā sākumā pirmie vārtus guva viesi.  Mājinieku vārtsargu pārspēja «Jēkabpils lūšu» spēlētājs Abašins. Tālāk jau pilnībā izpaudās Daugavpils ko­mandas pārākums. Līdz puslaika pārtraukumam viņi iesita astoņus vārtus, pilnībā atņemot  «lūšiem» cerību uz panākumu. Pēc atpūtas jēkabpilieši gan trīs vārtus atguva (divreiz precīzs bija  Rolands Putāns, bet vieni vārti Rainera Ragaiņa kontā), bet mača uzvarētājs jau bija izšķirts pirmajā puslaikā. Līdz ar to «Jēkabpils lūšiem» zaudējums spēlē ar 4:8, bet sērijā – ar 1:2. Pusfinālā iekļuva «LDZ Cargo/DFA», bet «Jēkabils lūšiem» pirmā virslīgas sezona, kuras regulārajā čempionātā izcīnīta 7. vieta,  ir beigusies.