«Jēkabpils lūšiem» jaunajā sezonā mērķi vēl augstāki
Juris Šteinbergs

Baltijas Volejbola līgas sezona sāksies tikai oktobrī, bet «Jēkabpils lūši» pilnvērtīgu treniņprocesu uzsāka jau jūlija vidū. 
     Sporta kluba prezidents Māris Trušelis pastāstīja, ka komandas sastāvs ir pilnībā nokomplektēts. Kodols paliek nemainīgs –  Jēkab­pils volejbola sistēmā izaudzinātie jaunieši: Pāvels Jemeļjanovs, Edvīns Skrū­ders, Zigurds Adamo­vičs, Dāvis Melnis. Koman­das kapteinis būs  pieredzējušais jēkabpilietis Rihards Puķītis. Šogad stabils pamatsastāva spēlētājs, cerams, būs  Vladislavs Blumbergs.  Komandā no Kuldīgas ir atgriezies Reinis Prīdāns. «Lūšiem»  pievienojušies divi spēlētāji, kas bija līderi savās komandās  – Ēriks Voroņko no «Daugav­pils universitātes»  un Ar­mands Āboliņš no nu jau likvidētās komandas «Po­liurs/Ozolnieki».  Konkurenci pamatsastāva spēlētājiem centīsies radīt  arī Vadims Koreniks.  No komandas sa­vukārt  aizgājuši Arvīds Ribickis un Dāvis Midzenis. 
    – Armands Āboliņš paš­laik ar komandu kopā vēl netrenējas, jo piedalās pludmales volejbola sacensībās un mums pievienosies septembrī, taču par viņa fizisko formu šaubu nav – tā būs augstā līmenī, — teica M. Trušelis.
     Starpsezonā Jēkabpils volejbolisti saņēmuši vilinošus piedāvājumus no ārzemēm. Tā par P. Jemeļjanovu interesi izrādījis  Beļģijas klubs, bet E. Skrūderu pie sevis aicinājusi  Igaunijas komanda. Abi puiši tomēr izvēlējušies turpināt mācības un paralēli spēlēt Jēkabpils komandā. Piedāvājums iz­teikts arī Z. Adamovičam. Finansiāli ļoti izdevīgu līgumu  kāds Somijas klubs piedāvājis  trenerim Mārcim Obrumanam, taču arī viņš nolēmis palikt kopā ar saviem puišiem. 
     Šogad Baltijas volejbola līgā Latviju bez «Jēkabpils lūšiem» pārstāvēs vēl četras  komandas. Kā jau minēts, «Poliurs/Ozolnieki»  beigusi pastāvēt, savukārt «ASK/ Kuldīga» pārgājusi uz Nacionālās līgas 1. divīziju. Klāt nākusi «Limbaži/MSĢ», kas Nacionālajā līgā pagājušajā sezonā izcīnīja 2. vietu. Igaunija savukārt būs pārstāvēta ar septiņām vienībām. Sešām jau iepazītajām pievienosies Kuresāres komanda, kuru iegādājies kāds Krievijas miljonārs un kura ar četriem ārzemju leģionāriem ierindā  jaunajā sezonā izteikusi gatavību cīnīties par uzvaru Baltijas Volejbola līgā. Lietuva būs pārstāvēta ar trīs vienībām, tāpēc arī kopējais līgas komandu skaits būs par vienu vairāk nekā pagājušajā sezonā – 15. 
    – Šis mums būs trešais gads Baltijā, līdz ar to vairs nav iemesla runām par pieredzes gūšanu. Mērķi ir visaugstākie, un beidzot veiksmei jāstāv arī mums klāt.  Veiksme ir jānopelna, un, mūsuprāt, šobrīd tā ir nopelnīta ar neatlaidīgu darbu un pareizu kluba jaunatnes sistēmu, – tā M. Tru­šelis.
    «Jēkabpils lūšu» farmklubs  «Jēkabpils juniori» turpinās spēlēt Nacionālajā līgā, taču pagaidām vēl nav izlemts, kurā divīzijā. Ja izdosies piesaistīt vēl vienu vai divus noskatītus jaunos volejbolistus, iespējams, ka tā būs 1. divīzija. Šāda iespēja  pārrunāta  ar līgas vadību un saņemta principiāla piekrišana. Pagājušajā gadā juniori Nacionālās līgas 2.  divīzijā ierindojās 4. vietā. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Aldis
  Aldis
  pirms 1 gada

  Māri,cepuri nost,par komandas komplektēšanas darbu.Vai nav pienācis laiks padomāt par biļešu tirdzniecību uz Lūšu spēlēm?Es esmu gatavs nopirkt kaut vai abonementu uz visām sezonas spēlēm.

  Atbildēt
 2. Māris
  Māris
  pirms 1 gada

  Sveiks Aldi! Varu mazliet arī pakomentēt par biļešu esamību vai pareizāk sakot, neesamību. Pirmkārt jau mēs saņemam finansējumu no Jēkabpils pašvaldības un līdz ar to kaut kā nav pareizi vēl prasīt no iedzīvotājiem šo biļetes naudiņu. Otrkārt, mūsu spēles apmeklē ļoti daudzi ar ģimenēm, saimēm un ne no Jēkabpils, līdz ar to - auto, degviela un vēl kaut kas, ģimenei, kas dzīvo Atašienē, var sanākt arī dalīt spēles un reizēm nebraukt, bet citādi ir liels prieks par Adamoviču ģimenes saimi, kuri reizēm par 30 cilvēku sastāvā brauc atbalstīt Zigurdu. Mēs esam par to, lai mūs redz.... bet visādi citādi mūs var atbalstīt, gan materiāli, gan barterī, priecājamies par katru euro, ko var ieguldīt kluba attīstībā un kustīga dzīvesveida popularizēšanā, tā, ka ja ir vēlme, tad sazinies ar mani Aldi - https://www.facebook.com/profile.php?id=100006372244987

 3. Aldis
  Aldis
  pirms 1 gada

  Paldies par atbildi Māri.Arī BK Jēkabpils sponsorēja dome,bet biļetes uz spēlēm bija jāpērk.Es vienkārši izteicu savas domas par to,ko dzirdu tribīnēs-daudzi līdzjutēji ir ar mieru maksāt pāris eiro,lai finansiāli pabalstītu mūsu Lūšus.Ar nepacietību gaidu sezonas startu,lai mums visiem šogad veiksme stāv blakus!

  Atbildēt

Pievienot komentāru