“Jēkabpils Lūšiem”  pirmā uzvara virslīgā
Juris Šteinbergs

Svētdien Jēkabpils telpu futbola komanda “Jēkabpils Lūši” aizvadīja trešo maču virslīgā. Jēkabpiliešu pretinieki Ogrē bija pagājušās sezonas bronzas medaļnieki  FK “Raba”.
     “Lūši” rezultātu atklāja 7. minūtē, kad precīzs bija Oskars Zeps. “Raba” rezultātu izlīdzināja, taču  pirmā puslaika pēdējā sekundē vēlreiz vārtus guva O. Zeps. Pēc pirmā puslaika jēkabpilieši bija vadībā ar 2:1.
    Otrā puslaika vidū pretinieki, spēlējot mazākumā,  vēlreiz panāca neizšķirtu (2:2), taču mūsējiem vajadzēja vien 13 sekundes, lai gūtu trešos vārtus, un to paveica  Rolands Putāns. Viņš bija arī ceturtā gola autors, panākot 4:2 jēkabpiliešu labā. “Raba” vienus vārtus atguva, bet punktu mačam pielika Igors Lapkovskis, fiksējot beigu rezultātu 5:3. Tādējādi “Jēkabpils Lūši” pēc diviem sezonas ievadā gūtajiem neizšķirtiem, izcīnīja pirmo uzvaru telpu futbola virslīgā.
    Jēkabpils komandā bez jau nosauktajiem spēlētājiem mačam vēl bija pieteikti Dainis Balis, Gatis Kilbloks, Jevgēnijs Simonovs, Anrijs Čerevko, Maksims Potlovs, Aigars Liņģis, Pāvels Tarasovs, Rainers Ragainis, Dmitrijs Zakreževskis.
    Pēc šīs uzvaras “Lūši” ar 5 punktiem turnīra tabulā ieņem 2. vietu, bet ne visas komandas ir aizvadījušas vienādu spēļu skaitu. Nākamo maču jēkabpileiši aizvadīs mājās  sestdien, 20. oktobrī, kad  plkst. 14.00 Jēkabpils Sporta namā uzņems daudzkārtējo valsts čempionu FK “Nikars”.

Foto no SK  "Jēkabpils Lūši"  Facebook lapas

Komentāri (2)

1. he he
    he he
    pirms 1 gada

Nu tad beidzot uzvara! Bet tie priekšējie tādā dīvainā pozā saliekušies. :D Būtu kaut pietupušies, lai visi skaisti salīstu kadrā.