“Jēkabpils lūšiem” punkts  Tallinā, divi – Pērnavā

Nedēļas nogalē SK “Jēkabpils lūši” volejbola komanda ar divām izbraukuma spēlēm Igaunijā sāka cīņas  Credit24 Meistarlīgā.
      Sestdien jēkabpilieši  Tallinā spēlēja pret vietējo “Selver”.  Pirmos divus setus ar 25:23 un 25:19 uzvarēja mājinieki. Nākamajos divos pārāki 25:21 un 33:31 pārāki bija viesi. Zelta setā ar 15:8 pārāki tomēr bija igauņi,  tādējādi “lūšiem” turnīra tabulā ļaujot ierakstīt vienu  punktu. Armandam Āboliņam šajā mačā 21 punkts, Jānim Medenim – 11, Zigurdam Adamovičam – 10, Vladislavam Blumbergam, Rihardam Puķītim un Kristeram Dardzānam – pa 7, Ērikam Voroņko – 3, Edvīnam Skrūderam – 1. Sastāvā kā parasti bija libero Dāvis Melnis. Epizodiski laukumā izgāja arī Gustavs Freimanis, Edgars Kalnozols.
       Svētdien “lūši” Pērnavā sacentās ar Latvijas izlases trenera  Arvo Kēla vadīto “Parnu VK”. Arī šī spēle izvērtās intriģējoša un noslēdzās piecos setos. Pirmo no tiem ar 25:19 uzvarēja viesi, otrajā  ar 25:17 pārāki bija mājinieki. Trešajā sīvā galotnē ar 28:26 pārāki atkal bija jēkabpilieši, bet ceturtajā ar tādu pašu rezultātu – mājinieki. Jāpiebilst, ka ceturtā seta gaitā mūsējie bija iedzinējos ar 10:16,  bet spēja  rezultātu izlīdzināt (25:25), tomēr maču noslēgt četros setos neizdevās. Piektajā setā  no 5:3 “lūši” nonāca zaudētājos ar 7:8, bet pēc trenera Mārča Obrumana pieprasītā pārtraukuma veiksme un meistarība bija jēkabpiliešu sabiedrotā un viņi setu uzvarēja pārliecinoši ar 15:8 un visu spēli ar 3:2, šajā vakarā turnīra tabulā ierakstot  divus punktus. Atkal rezultatīvākais ar 23 punktiem bija A. Āboliņš,   V. Blumbergam – 19 punkti (5 ar bloku), K. Dardzānam – 16, Z. Adamovičam – 10 (4 ar bloku), Ē. Voroņko – 6, J. Medenim un E. Skrūderam – pa 4 punktiem.
       Nākamo spēli “Jēkabpils lūši”  aizvadīs 12. oktobrī 18.00 Jēkabpils Sporta namā pret “OC Limbaži/MSĢ”.