J. Šteinbergs

Latvijas telpu futbola virslīgas mačā “Jēkabpils lūši”   sestdien mājās uzņēma FK “Raba”. Par šī mača favorītiem tika uzskatīti viesi, jo viņi  atradās  turnīra tabula ceturtajā vietā, kamēr mājinieki –  septītajā. “Raba”   ir  vienīgā komanda, kas šosezon pārspējusi līderi “Nikaru”.  Pie  tam jēkabpilieši pēdējās divās spēlēs bija cietuši bezierunu zaudējumus, kā arī komandai  nevarēja palīdzēt divi pamatsastāva spēlētāji – Oskars Zeps un Aigars Liņģis – , kas izcieta vienas spēles diskvalifikāciju par trim dzeltenajām kartītēm. 
Rezultātu mačā 3. minūtē atklāja viesi. Jēkabpilietis Rolands Putāns pēc sešām minūtēm panāca izlīdzinājumu, bet vadībā mājiniekus izvirzīja Igors Lapkovskis. Gan ne uz ilgu laiku, jo, lai atspēlētos, viesiem bija nepieciešamas 20 sekundes. Līdz pirmā puslaika beigām vēlreiz precīzs bija I. Lapkovskis, vienreiz pretinieki bumbu ieraidīja savos vārtos, un, pārtraukumā ejot, rezultāts bija 4:2 “Jēkabpils lūšu”  labā.
Otrajā puslaikā viesi atspēlēja divu vārtu deficītu, bet Pāvels Tarasovs 32. minūtē vēlreiz mājiniekus izvirzīja vadībā. Arī šoreiz “Raba” atspēlējās jau pēc minūtes. Kad līdz spēles beigām atlika mazāk par 3 minūtēm, viesi pārkāpa noteikumus sesto reizi  un jēkabpilieši ieguva tiesības izpildīt 10 m soda sitienu. Šoreiz P. Tarasova sitiens nesasniedza mērķi, taču pēc nepilnas minūtes  viņš reabilitējās, gūstot vārtus no spēles. Bumba pēc spēcīgā sitiena gan gāja garām vārtiem, bet trāpīja vārtsargam, kas tajā brīdī atgriezās savā postenī, un pēc rikošeta ielidoja vārtu tīklā. Šī veiksmīgā epizode nodrošināja  “Jēkabpils lūšiem”  uzvaru ar 6:5. 
Nākamo spēli virslīgā Jēkabpils komanda aizvadīs 12. janvārī izbraukumā pret “Nikars”, bet jau 20 decembrī Rīgā spēlēs kausa izcīņas astotdaļfinālā pret 1. līgas vienību “PB Line/Dinair”.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru