“Jēkabpils lūšu/Ošukalna” neveiksmes turpinās
Juris Šteinbergs

Sestdien Latvijas telpu futbola virslīgas mačā kārtējo neveiksmi piedzīvoja “Jēkabpils lūši/Ošukalns”, kas mājās ar 4:7 piekāpās līderim FC “Petrow”.
     Jēkabpilieši pirmie atklāja rezultātu, kad 7. minūtē precīzs bija Rolands Putāns. Viesi ātri panāca izlīdzinājumu, uz ko ar vārtu guvumu   atbildēja Dmitrijs Kuzmins, un pirmo puslaiku mājinieki noslēdza esot vadībā ar 2:1.
    Otrā puslaika sākumā Vadims Atamaņukovs panāca jau 3:1 “lūšu”  labā. Viesi vienus vārtus atguva, bet Rolands Putāns atkal atjaunoja divu vārtu starpību par labu jēkabpiliešiem – 4:2. Diemžēl līdz ar to mājinieku veiksmes limits bija izsmelts – viņi vārtus vairs neguva. Otrā puslaika vidū viesi panāca 4:4, bet spēles izskaņā mazliet vairāk kā minūtes laikā guva vēl trīs vārtus un sagādāja pirmā apļa pārsteiguma autoriem  “Jēkabpils lūšiem/Ošukalnam” trešo zaudējumu pēc kārtas.
     Pēdējos piecos virslīgas mačos jēkabpilieši izcīnījuši tikai vienu punktu. Ceturtā vieta turnīra tabulā pagaidām gan vēl ir stabila.  Nākamā spēle virslīgā “lūšiem” būs 11. janvārī izbraukumā pret TFK “Salaspils”. Līdz tam komanda aizvadīs Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēli 8. janvārī plkst. 20.00 Jēkabpils Sporta namā. Mūsējo pretinieki atkal būs FC “Petrow”.