Jēkabpils lūšu un LDZ Cargo/DFA  duelī būs trešais mačs

Sestdien otro maču Virslīgas čempionāta  telpu futbolā ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām aizvadīja “Jēkabpils lūši” un “LDZ/Cargo/DFA”. Pirmajā  Daugavpilī ar 4:1 pārāki bija viesi - “Jēkabpils lūši”. Viesi bija pārāki  arī otrajā ceturtdaļfināla, kas noritēja Jēkabpilī.
     Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, kurā abām komandām bija vairākas labas izdevības gūt vārtus, bet realizēta tikai viena – 15. minūtē vārtus guva mājinieks Rolands Putāns. Otrā puslaika sākumā daugavpilieši ātri izlīdzināja rezultātu, pēc kā mājinieki sāka spēlēt gaužam pasīvi. Līdz puslaika vidum viesi vēl divas reizes pārspēja mājinieku vārtsargu Daini Bali. Trešos vārtus daugavpiliešu labā guva gruzīns leģionārs. Vārti varbut nemaz nebija tik izcili, bet spēlētāja izpildītais prieka salto sajūsmināja pat Jēkabpils komandas līdzjutējus.  “Lūši” vienus vārtus atguva, kad atkal iesita R. Putāns, taču visas cerības atspēlēties sagruva, kad līdz mača beigām bija atlikušas 5 minūtes. Vēlreiz salto gaisā apmeta grūzīns, taču šoreiz tas notika ar Oļega Peņkovska palīdzību. Viņš saņēma otru dzelteno kartīti, kas automātiski pārvērtās par sarkano, un spēlētājs bija spiests atstāt zāli. Jēkabpiliešiem divas minūtes pienācās spēlēt mazākumā, taču viņi jau pēc minūtes zaudēja vēl vienus vārtus un varēja turpināt pilnā sastāvā. Vārtsargs tika nomainīts ar laukuma spēlētāju, bet  šis izmisuma solis  maksāja vēl vienu bumbu savu vārtu tīklā. Mača izskaņā,  kad D. Balis jau bija atgriezies savā postenī,  viesi guva arī sestos vārtus.   Mačs beidzās ar rezultātu 6:2 “LDZ Cargo/DFA” labā, un rezultāts ceturtdaļfināla sērijā kļuva neizšķirts 1:1. Trešā, izšķirošā, spēle  tiks aizvadīta Daugavpilī.
    Jāpiebilst, ka spēli vēroja aptuveni 400 skatītāju, starp kuriem daļa bija arī  no Daugavpils.