Jēkabpils multifunkcionālās halles jaunbūvē – spāru svētki
Jēkabpils domes sabiedrisko attiecību nodaļa

Šonedēļ Jēkabpils multifunkcionālās sporta halles jaunbūvē samontētas beidzamās jumta konstrukcijas un plānotās ēkas augstākajā vietā pakārts vainags, kas simbolizē spāru svētkus.
    SIA «LC būve» valdes loceklis Sandis Dzērvītis informēja, ka pilnībā ir pabeigti halles ēkas pamati, kā arī ārējie tīkli. Saliktas visas nesošās ēkas konstrukcijas un patlaban uzsāktas pārbaudes – tiek pārbaudīti skrūvju nospriegumi. Būv­nieki nesen uzsākuši hokeja halles sienu un jumta izbūvi, kā arī ūdensvada un kanalizācijas izbūvi. Savukārt Jēkabpils  domes priekšsēdētājs Aivars Kraps stāsta: – Prieks, ka halles būvniecības darbi norit saskaņā ar plānoto grafiku un pat ātrāk. Pašvaldība ir pārliecināta, ka uzņēmums atbildīgi realizēs multifunkcionālās halles projektu noteiktajā termiņā.
    Kā vēstīts jau iepriekš, hallē atradīsies divi pilna izmēra laukumi, kas ir atbilstoši gan volejbolam, gan basketbolam, gan florbolam. Te atradīsies arī ledus halle. Tāpat būs pieejama trenažieru zāle. Tiks labiekārtota arī teritorija, izveidoti un sakārtoti stāvlaukumi. Projektu realizē: a/s «Panevežio statybos trestas», SIA «Arms group» un SIA «LC būve». Multi­funkcionālā halle aptvers plašu sporta aktivitāšu kompleksu. Projekta kopsumma paredzēta 13 485 622 EUR (ar PVN) apmērā, no tā pašvaldības līdzfinansējums ir 179 453 EUR, aizņēmums no Valsts kases – 11 706 169 EUR un 1 600 000 EUR valsts finansējums no Iz­glītības un zinātnes ministrijas. Halles atrašanās ir Brī-vības ielā 289B, iekļaujoties kopējā infrastruktūrā ar Jēkabpils stadionu.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru