Svētdien vakarā Latvijas Basketbola  līgas mačā BK “Jēkabpils”  mājās uzņēma  turnīra tabulas kaimiņus “Betsafe/Liepāja”. Jēkabpilieši veica iespaidīgu atspēlēšanās mēģinājumu, taču piedzīvoja zaudējumu ar 83:91.
   Pirmā spēles ceturtdaļa aizritēja ar nelielu viesu pārsvaru. Mājinieki nonāca zaudētājos ar 7:14. Kad J. Aleksejeva vietā laukumā nāca A. Vītiņš, “lūši” izvirzījās pat vadībā ar 19:18, taču pēdējos punktus ceturksnī guva liepājnieki. Pēc pirmajām 10 minūtēm mājinieki  bija iedzinējos ar 19:23.
   Otro ceturtdaļu liepājnieki  sāka ar 11:0 izrāvienu. Vislielākās galvassāpes mājiniekiem sagādāja M. Jurevičus, kuru nekādi neizdevās nosegt. Lielajā pārtraukumā “lūši” devās sliktā noskaņojumā  - 31:51.
   Trešajā ceturtdaļā stāvoklis kļuva vēl bēdīgāks. Trīs ar pusi  minūtes līdz tā beigām, jēkabpilieši bija iedzinējos  jau ar -30 (37:67).  Līdz pusstundas izskaņai rezultātu izdevās mazliet uzpucēt  līdz 53:75, bet vienalga tas vēl joprojām izskatījās bezcerīgs.
    Jēkabpilieši iedzinējos ar -20 bija līdz izšķirošās ceturtdaļas vidum, kad pa trīnītim realizēja R. Magone,  R. Stumbris  un E. Štelmahers. R. Magone vēl iemeta 5 punktus pēc kārtas gan no spēles, gan soda metienu līnijas. Kamēr mūsējie lādēja bumbas pretinieku grozā, liepājnieki palika bez divien spēlētājiem, kas sakrāja pa piecām piezīmēm, un  arī ar mājinieku groza iekarošanu viņiem vairs tā neveicās. Nepilnas trīs minūtes līdz mača beigām “lūši” panāca 73:81 un pavīdēja neliela cerība uz izglābšanos. Tomēr jēkabpilieši, cenšoties pretiniekiem atņemt bumbu, bieži pārkāpa noteikumus, bet soda metienus kurzemnieki  meta gandrīz nekļūdīgi.  D. Domarks iemeta pēdējā mača sekundē, fiksējot rezultātu 83:91 (19:23; 12:31; 22:21; 30:16).
   Mājinieku   labā E. Štelmahers un D. Domarks guva pa 18 punktiem, bet R. Magone – 17. Arī nākamo spēli “Jēklabpils”  aizvadīs pret  liepājniekiem, šoreiz 21. februārī izbraukumā.