Jēkabpils novada domē jauns deputāts
Sagatavoja J. Apīnis

BD iepriekš jau ziņoja, ka gada nogalē Jēkabpils novada pašvaldībā  tika saņemts  domes deputāta Edvīna Meņķa iesniegums par savu pilnvaru nolikšanu. Jē­kabpils novada dome ar deputātu balsojumu nolēma izbeigt Edvīna Meņķa  deputāta pilnvaras pirms termiņa sakarā ar iepriekš minēto iesniegumu. Lē­mums stājās spēkā ar tā pieņemšanas brīdi – 28. decembrī.
    Pēc 2017. gada pašvaldību vēlēšanās saņemtā balsu skaita nākamais deputāta amata kandidāts no Latvijas Zemnieku savienības saraksta bija Mārtiņš Līcis (attēlā), kas 25. janvārī piedalījās savā pirmajā domes sēdē kā jaunais deputāts. Viņš tika ievēlēts Finanšu komitejas sastāvā un Apbalvojumu piešķiršanas komisijas sastāvā kā komisijas loceklis, kā arī tika nominēts dalībai Latvijas Pašvaldību savienības Reģionālās attīstības un sadarbības komitejā.
     Centrālās vēlēšanu komisijas  informācija liecina, ka Mārtiņš Līcis ir Rubenes pagasta z/s  «Arkliņi» vadītājs, dzimis 1989. gadā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē ir ieguvis inženiera specialitāti.
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Tolks no tiem deputātiem.

  Atbildēt
 2. osite
  osite
  pirms 1 gada

  saimnieks meklēs sievu.....

  Atbildēt
 3. hahaha
  hahaha
  pirms 1 gada

  deputāts meklē sievu???

  Atbildēt
 4. Izsmiekls
  Izsmiekls
  pirms 1 gada

  Šis pat sievu bez raidījuma palīdzības nejēdz atrast. Kur nu vēl deputāta pienākumus pildīt...

  Atbildēt
 5. nu jau
  nu jau
  pirms 1 gada

  Ko tā uztraucies par jauno, kuram 28 gadu? Ko tad neuztraucies par pautu, kuram ir 40+ gadi? Nebos tavos pāķos neviens viens tāds klenderē kā veca nauda mūli vēl pielējis ...

 6. nu jau
  nu jau
  pirms 1 gada

  man pašam ir 43 un tīri labi garšo spirtotais

  Atbildēt

Pievienot komentāru