Jēkabpils novadam būs pārstāvniecība Rīgā
INESE ZONE

Jēkabpils novada domes sēdē nolemts nomāt telpas Rīgā, Torņa ielā 4, novada pārstāvniecības vajadzībām. Iepriekš domes vadība runāja par šāda biroja nepieciešamību un informēja, ka pašvaldības pārstāvja amats piedāvāts bijušajam Jēkabpils pašvaldības izpilddirektoram Guntaram Gogulim.
    Jēkabpils novada domes priekš­sēdētājs Raivis Rag­ainis skaidroja, ka iz­maksas – 80 eiro par kvadrāt­metru  mēnesī, plus mak­sa par koplietošanas telpām un komunālajiem pakalpojumiem –, kas būtu ap 13 000 eiro gadā, esot izdevīgas. Telpas nomās no SIA «Rīgas na­mi». Tajā pašā ēkā atrodoties arī Liepājas pārstāvniecība. Galvenais esot pārstāvniecības atrašanās tuvu Sa­eimas  ēkai un Ministru ka­binetam, jo pašvaldības pārstāvim būšot daudz darba, gādājot par novada interesēm gan investīciju projektu iesniegšanas nosacījumu sagatavošanā, gan Saeimā, gan tiekoties ar ministriem. Gan tika atzīts, ka vēl jau jāmeklē cilvēks, kas spēs sek­mīgi veikt šos pienākumus.
   Deputāts Aivars Kraps sacīja, ka kopā ar pārstāvja al­gu tie būs vismaz 50 000 eiro gadā, vai tāpēc nebūtu lietderīgi noteikt rezultatīvos rādījumus, kas pārstāvim jāsasniedz gada laikā? R. Ragainis atbildēja, ka do­mās arī par sasniedzamajiem rādītājiem, bet tos esot grūti noteikt, jo reizēm pat vie­na tikšanās ļoti atmaksājoties. Deputāts Leonīds Sal­cevičs savukārt atgādināja, ka 2017. gadā R. Ragainis, būdams  Jēkabpils domes priekš­sēdētāja amatā,  likvidēja Jēkabpils pārstāvniecību Rīgā. Vai R. Ragainis tagad atzīstot, ka to darīt bija kļūda? R. Ragainis skaidroja, ka tās bijušas telpas tālu no centra, kur bijis tikai galds ar datoru, kur var Rīgā iebraucot kaut ko padarīt. Tagad tas būšot pa­vi­sam cits koncepts. R. Ra­gainis arī 2017. gadā uzskatījis, ka birojam Rīgā jābūt, bet tuvu Saeimai un Mi­nistru kabinetam. 
     
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. secinājums
  secinājums
  pirms 1 mēneša

  Laukiem piegriež gaisu cik vien var( ar atsevišķiem izņēmumiem) un birojs Rīgā gatavs))))).Kad pilsētai vajadzēja uzturēt,tad Ragainis neatļāvās tādus tēriņus .

  Atbildēt
 2. Kaija lido virs manas galvas
  Kaija lido virs manas galvas
  pirms 1 mēneša

  Un tam darbiniekam,pārstāvim būs pilna 8 stundu darba diena? 5 dienas nedēļā? Par ko maksās algu? Tagad nav saprotams,ko Žuks dara,atsēž. Cik lēmumuprojektu iniciatīvas ir 3 vietnieki iesnieguši? Nevienu. Kurš būs tas laimīgais,kas algu saņems par atsēdēšanu Rīgā? Gogulim piedavās,kad nāksies atpirkties? Apelāciju uzarakstīja. Smiekli nāk. Laiku pavelk,jo tāpat zaudēs. Cik var tautu slaukt?

  Atbildēt
 3. Žora
  Žora
  pirms 1 mēneša

  Nezinu kā Tev , bet man otrā dienā mazā kaija ir aizlidojusi caur kaprūti, pašam galva sāp, mute sausa - briesmu lietas.

 4. Janka
  Janka
  pirms 1 mēneša

  Nu skaisti. Riktīgs bardaks. Dara, kas ienāk prātā. Ko saka Valsts kontrole?

  Atbildēt
 5. nav iebildumu
  nav iebildumu
  pirms 1 mēneša

  Tur vēl varētu būt dažas gultas vietas, lai Rīgā iebraukušajiem jēkabpiliešiem būtu kur pārgulēt bez maksas. Viesnīcas nav lētas.

  Atbildēt
 6. Aļo!
  Aļo!
  pirms 1 mēneša

  Vairāk kā pusi novada budžeta aprij darbinieku uzturēšana. Pat elementārai saimniekošanai naudas nav. Kādi te vēl projekti un investīcijas? Tūlīt kusīs novada ceļi un grims dubļos, bet risinājuma nav, jo lauku problemas ir pie d....

  Atbildēt

Pievienot komentāru