“Jēkabpils pakalpojumi” aicina piedalīties akcijā “Dod riepām otru dzīvi”!
Ieva Gādmane

Jau otro gadu pēc kārtas Latvijas Zaļais fonds organizē dabai draudzīgu akciju– “Dod riepām otru dzīvi!”. Tās laikā, no 15. līdz 30. aprīlim, iedzīvotājiem ir iespēja nodot nolietotās riepas gan to maiņas servisos, gan šķiroto atkritumu savākšanas laukumos, kas piedalīsies šajā akcijā.
     Šogad akcijā piedalās arī SIA “Jēkabpils pakalpojumi”, tāpēc informējam, ka līdz 30. aprīlim ikvienai fiziskai personai ir iespēja bez maksas nodot četras nolietotās vieglo automašīnu riepas šķiroto atkritumu savākšanas laukumā Zemgales ielā 24/1.
    Pirms riepu nodošanas, jāņem vērā: šī akcija ir spēkā tikai fiziskām personām; akcija attiecas tikai uz vieglo automašīnu riepām; tiks pieņemtas tikai 4 riepas no fiziskas personas un no vienas automašīnas.
     Šķiroto atkritumu savākšanas laukuma Zemgales ielā 24/1darba laiks: katru dienu no 7:00 līdz 19:00. Ja rodas neskaidrības, iedzīvotāji darba dienās no 8.00 līdz 17.00 aicināti zvanīt pa tālruni 652 37660
     Latvijas Zaļais fonds parūpēsies, lai savāktās riepas tiktu savlaicīgi un atbildīgi pārstrādātas. No pārstrādātajām riepām var radīt segumus bērnu un sporta laukumiem, ilgāk lietojamus ceļus un izturīgākas būves.
     Papildus informāciju par akciju, meklē: www.zalaisfonds.lv
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru