«Jēkabpils pakalpojumi» bez maksas izvedīs koku lapas
Santa Kūlīte, sabiedrisko attiecību speciāliste

SIA «Jēkabpils pakalpojumi» jau trešo gadu Jēkabpils  iedzīvotājiem un juridiskajām personām piedāvā pakalpojumu – rudens periodā bez maksas izvest kritušās koku lapas un citus bioloģiski noārdāmos dārza un parka atkritumus.
   Tāpat kā iepriekš, pakalpojuma ērtākai nodrošināšanai tiek izsniegti 1 m3 tilpuma biomasas maisi. Lai tos saņemtu, iedzīvotājam jādodas uz «Jēkabpils pakalpojumu» biroju   Zemgales ielā 24/1 un jāiemaksā drošības nauda – 10 eiro par maisu. Drošības naudu atdos, kad maiss pēc lietošanas bez bojājumiem tiks nodots atpakaļ atkritumu apsaimniekotājam.
   Svarīgi iegaumēt, ka mai­sos drīkst mest tikai au­gus, puķes, zāli, koku lapas, kritušos ābolus, skaidas, sīkus zarus un citu zaļo masu. Stingri aizliegts mest citus atkritumus – plastmasas pudeles, stikla taru, šīferi, akmeņus, būvgružus, makulatūru utt.
Maisa novietošanai jāizraugās ērti pieejama vieta, kur nav traucēta atkritumu savākšanas automašīnas piekļuve. Kad maiss piepildīts, jāpiesaka tā izvešana, zvanot uz tālruņa numuru 65237660.
    Iepriekšējos gados iedzīvotāju atsaucība pakalpojuma izmantošanā bijusi liela:  2017. gadā to izmantoja vairāk nekā 100 klientu, bet pērn – vairāk nekā 150 klientu.  Šogad ceram uz tik pat aktīvu iedzīvotāju atsaucību un aicinām jau laikus sagatavoties rudens sezonas darbiem, ierodoties pēc biomasas maisiem.
Savāktie bioloģiskie atkritumi tiks nogādāti sadzīves atkritumu poligona «Dziļā vāda» komposta laukumā. Atgādinām, ka pilsētas teritorijā koku lapas, zarus un citus radušos atkritumus dedzināt NEDRĪKST.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru