«Jēkabpils pakalpojumi» naktī uz otrdienu uzsākuši sniega izvešanas darbus
Ieva Gādmane, "Jēkabpils pakalpojumi"

Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Aivars Kraps informē: «Rūpējoties par iedzīvotāju drošību ziemas periodā,  SIA «Jēkabpils pakalpojumi» ir uzsākuši sniega izvešanas darbus Jēkabpilī.
    Šī gada sniegotā ziema ir radījusi sarežģījumus pilsētas satiksmē – šaurākajās ielās, pie gājēju pārejām, kā arī rotācijas apļos brauktuvju un ietvju tīrīšanas rezultātā izveidojušies sniega vaļņi, tāpēc dots uzdevums sniegu sākt  iz­vest. Pakāpeniski tas tiks izvests no gājēju pārejām, autobusu pieturām un rotācijas apļiem. Vietās, kur sniega vaļņi rada apdraudējumu, sniegu izvedīs arī turpmāk.»
   Otrdien naktī darbi veikti teritorijā pie Jēkabpils reģionālās slimnīcas, Kapu un Zaļās ielas krustojumos, Brīvības ielas pieturās un rotācijas apļos no zaļajām zonām, kur sniega vaļņi bija kļuvuši par apdraudējumu gan gājējiem, gan autovadītājiem.
     «Spēcīgas snigšanas laikā prioritāte ir pilsētas nozīmes maģistrāles, sa­biedriskā transporta kustības maršruti, kā arī izglītības iestādes. Šīs ir teritorijas, ar kurām uzsāk sniega tīrīšanas darbus – pārējais ir pakārtots. Pilsētas ielas ir iedalītas vairākās klasēs, un sniega tīrīšanas biežums, kā arī apstrāde ar pretslīdes materiālu notiek atbilstoši šīm klasēm. Ielu tīrīšanas un kaisīšanas darbi pilsētā tiek veikti pēc nokrišņiem, nevis nokrišņu laikā», stāsta uzņēmuma galvenais inženieris Guntars Leitāns.
   Atgādinām, ka par nenotīrītiem vai nenokaisītiem ielu un ietvju posmiem iedzīvotāji var ziņot, zvanot uz «Jēkabpils pakalpojumu» diennakts operatīvā dežūrdienesta tālruni 29387082.
 
Ieva Gādmane  

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Halks
  Halks
  pirms 1 gada

  Nevar saprast ko tas Kraps informē - Gādmani, Hauku, vai caur Gādmani Daugaviņas lasītājus. Bet vai tad Gādmane to uzzināja tikai no Krapa. Un Haukam, kas to paziņoja? Kraps, Leitāns Gādmane vai vēl kāds cits. Bet varbūt viņš to vēl nemaz nezin?! Kaut kā dīvaini sapīts jau pirmajā teikumā.

  Atbildēt
 2. faktiski
  faktiski
  pirms 1 gada

  Kaut kā neredzu un nejūtu sniega apdraudējumus. Nav ko kraut sniega kalnus pie gājēju pārejām! Uz brīvdienām viss nokusīs tāpat, jo sola stipru atkusni. Būtu jau pataupījuši naudu citām vajadzībām. Ah, ko es te runāju muļķības. Pilsētas saimnieku leksikā nav dzirdēts tāds vārds kā taupība.

  Atbildēt

Pievienot komentāru