«Jēkabpils pakalpojumi» saka paldies ziedotājiem un atbalstītājiem
Ieva Gādmane, SIA «Jēkabpils pakalpojumi» sabiedrisko attiecību speciāliste

Jēkabpils dzīvnieku patversmes iemītnieku un darbinieku vārdā sakām lielu paldies ikvienam, kurš 2018. gadā sniedzis savu atbalstu un palīdzējis patversmes dzīvnieciņiem!
     Vislielāko paldies ir pelnījuši tie sirsnīgie cilvēki, kuri adoptējuši kādu no patversmes suņiem vai kaķiem. Dzīvnieka izvēle ir ne tikai atbildīgs solis cilvēka dzīvē, bet arī milzīga laime dzīvniekam. Ticiet, šie ķepaiņi novērtēs jūsu palīdzību un kļūs par uzticamiem, mīļiem draugiem, kas jūs nekad nenodos.
     Paldies tiem, kas šogad ir palīdzējuši patversmei ziedojot! 2018. gadā Jēkabpils dzīvnieku patversmei kopumā saziedoti 3110,67 eiro, bet daudzi iedzīvotāji šī gada laikā ziedojuši arī klātienē vai lielveikalos – pat–versmei sagādājot suņu vai kaķu barību, kaķu tualetes smiltis, kakla siksniņas, segas, rotaļlietas dzīvniekiem u.c.
     Paldies arī uzņēmējiem, kuri izvieto ziedojumu kastes savos uzņēmumos! Pat­versmē nonākušo suņu un kaķu aprūpei šī palīdzība ir ļoti svarīga.
2018. gadā par saziedotajiem līdzekļiem dzīvnieku patversmei iegādāts žogs, četras suņu būdas, kaķu un suņu barība, bļodiņas un to statīvi, kā arī rotaļlietas. Ziedojumi tiek tērēti tikai Jēkabpils dzīvnieku patversmes apsaimniekošanai un dzīvnieku kopšanai, no tiem netiek maksātas darbinieku algas.
Paldies, ka vēlaties dzīvniekiem palīdzēt!
    Ziedojumu konts: LV80UNLA0009003467779, A/S SEB banka
   PVN reģ. Nr. LV45403006010.
    Jēkabpils dzīvnieku patversme atrodas Jēkabpilī, Zvaigžņu ielā 1a.
    Darba laiks: no pirmdienas  līdz  piektdienai no pulksten 8.00 līdz  15.00, sestdienās un svētdienās – no pulksten 9.00 līdz 12.00.
   Informāciju par šobrīd patversmē esošajiem dzīvnieciņiem iespējams uzzināt mājaslapā www.jekabpils­patversme.lv, vai zvanot patversmes kopējai pa tālruni 28342253.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru