Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieka tautsaimniecības jautājumos pienākumus pildīs Aivars Kraps
Jēkabpils pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

25.oktobra domes sēdē tika izskatīts jautājums par domes priekšsēdētāja vietnieka tautsaimniecības jautājumos ievēlēšanu.
    Kā vienīgo kandidatūru šim amatam domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis izvirzīja domes deputātu Aivaru Krapu. Ar 8 balsīm “par” (R. Ragainis, A. Nitišs, L. Kļaviņa, A. Kraps, N. Anuškevičs, A. Gavrilovs, A. Deinis, M. Svilis) un 1 balsi “pret” (K.Ģirģens) tika ievēlēts priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos. 
Domes priekšsēdētājs, komentējot priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšanu, teic: “Ceru, ka mūsu darbs būs veiksmīgs un  iesāktie projekti tiks turpināti. Tāpat ceru, ka vietnieks spēs strādāt iedvesmojoši un pavisam drīz būs uzlabojumi gan darbā ar kapitālsabiedrībām, gan sadarbības partneriem un, protams, pats lielākais uzrāviens būs nepieciešams projektu attīstības nozarē.”
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. eh!
  eh!
  pirms 1 gada

  Oho!

  Atbildēt
 2. he he
  he he
  pirms 1 gada

  A Leonīda balss nav? Bet kur Raivītis tik bēdīgs?

  Atbildēt
 3. bijušais
  bijušais
  pirms 1 gada

  hei jēkabpilieši, vai tas jums nav tas pats kas pēc vienām vēlēšanām no lieliem priekiem šmigā spēļu zālē atlēja ? Par to vēl savā laikā TV sižets bija !

  Atbildēt
 4. ļipa
  ļipa
  pirms 1 gada

  bej bej, kaut kas jau tur bej

 5. a kas?
  a kas?
  pirms 1 gada

  Ar ko tad spēļu zāle ir sliktāka par mazmājiņu?

 6. Huligāns
  Huligāns
  pirms 1 gada

  Tas pats čurājošais puisītis, ta spats. Jēkabpils zīmols "maneken pis". Bet tā peļķe jau sen nožuvusi un smaka izvēdināta. Tā ka Kraps sāk no baltas lapas. ..

 7. pusbriedis
  pusbriedis
  pirms 1 gada

  nekas, kā tautā saka - nāks jauni sūdi, vecie pavisam aizmirsīsies ! Bet redz, kāds tomēr atceras, un cik var saprast cilvēks pat no citurienes ! Tālu gan tā slava ir aizgājusi !

 8. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 1 gada

  Bez Salcevič Aivaram nebūs viegl, bet kaut kā jau uz priekš ļurinas.

  Atbildēt

Pievienot komentāru