Jēkabpils pilsētas kapos bēru ceremonijas notiks tikai ārā
Santa Kūlīte, “Jēkabpils pakalpojumu” sabiedrisko attiecību speciāliste

Jēkabpils pilsētas kapu apsaimniekotājs SIA „Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka, ievērojot Ministru kabineta rīkojumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu un tajā ietvertajiem ierobežojumiem, Jēkabpils pilsētas kapliča ir slēgta.
     Līdz ar to līdzīgi kā citviet  ārkārtas situācijas laikā Jēkabpils pilsētas kapsētā bēru ceremonijas turpmāk notiks tikai ārā.
     Vēršam uzmanību, ka atbilstoši Ministru kabineta 29. martā pieņemtajiem grozījumiem rīkojumā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, turpmāk aizliegtas jebkādas reliģiskās darbības, kas veicamas pulcējoties, kā arī jebkādi privāti pasākumi, izņemot bēru ceremoniju noturēšanu ārtelpās, ja tiek ievērota savstarpējā divu metru distance starp personām un citi epidemioloģiskās drošības noteikumi.
     Tāpat aicinām bēru ceremonijā piedalīties tikai tuvākos radiniekus. Attālākie radinieki, draugi un paziņas tiek aicināti nolikt ziedus un atvadīties no aizgājēja pēc oficiālās ceremonijas noslēguma, kad tuvinieki būs izklīduši.
    Lai sazinātos ar Jēkabpils pilsētas kapu pārzini, zvanīt uz tālruņa numuru   20027341 vai sūtīt elektronisku vēstuli uz e-pasta adresi:  kapi@jekpak.lv.
     Aicinām cilvēkus būt atbildīgiem un ievērot valdības noteiktos drošības pasākumus, lai pasargātu sevi un apkārtējos.
 
Santa Kūlīte, “Jēkabpils pakalpojumu” sabiedrisko attiecību speciāliste
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru