Jēkabpils policisti atsavina 178 560 nelegālo cigarešu
Ieva Sietniece, VP ZRP vecākā speciāliste

Strādājot pastiprināti nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanas jomā, 13. aprīlī Jēkabpils novadā, Ābeļu pagastā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa policijas darbinieki atsavinājuši ievērojamā daudzumā nelegālo cigarešu – kopumā 178 560 bez Latvijas Republikas akcīzes markām.
     Ievērojamais cigarešu klāsts ar nosaukumiem  -  “ NZ”, “Premier”, “NZ Gold”, “Minsk” un “Klass” tika atsavināts 1970. gadā dzimušā vīrieša garāžā. Vīrietis, kurš jau agrāk ir bijis nonācis policijas redzeslokā saistībā par līdzīga rakstura noziedzīgiem nodarījumiem, tika aizturēts un ievietots īslaicīgā aizturēšanas vietā. Vīrietim ir piemērots aizdomā turētā statuss un ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.
    Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta 1. daļas “Par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Kriminālprocesa ietvaros tiks pārbaudīta vīrieša saistība ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.
Policija turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcizēto preču aprites jomā.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. deFiness
    deFiness
    pirms 1 gada

    ābeļos varbūt Jēkabpils poliči arī var atrast kontrabandu, bet deguna priekšā - blakus Vecpilsētas laukumam, kur veikālā pat ļoti atklāti visiem, ieskaitot ģimnāzistus, pārdod kontrabandas cigaretes, to viņi neredz. Varbūt negrib redzēt?

    Atbildēt

Pievienot komentāru