Jēkabpils reģionālajā slimnīcā darbiniekiem konstatēts Covid-19
Sagatavoja I. Zone

Valde ziņo, ka 12. oktobrī Jēkabpils reģionālajā slimnīcā tika konstatēts pirmais saslimšanas gadījums ar Covid-19 infekcijas slimību. Saslimšana konstatēta pēc kontaktēšanās ar inficētu personu ārpus slimnīcas teritorijas. Pēc pozitīva Covid-19 testa saņemšanas, inficētais darbinieks tika nosūtīts karantīnā, savukārt kontaktpersonas tika nosūtītas ievērot pašizolāciju. Pēc inkubācijas perioda beigām, tas ir 10 dienām – veicot Covid-19 testu, sešām no astoņām personām tika konstatētas pozitīvas Covid -19 analīzes. Pašizolācijā esošais medicīnas personāls neatrodas darba vietā un nesniedz veselības aprūpes pakalpojumus, tādējādi neapdraudot kolēģus un pacientus.
Slimnīca turpina arī pastiprināt jau līdz šim ieviestos veselības un drošības pasākumus saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra un Veselības ministrijas vadlīnijām. Papildus tam, medicīnas personālam ir noteikta prasība novērot savu veselības stāvokli un ir atļauta darba pienākumu veikšana tikai tādā gadījumā, ja nav akūtu respiratoru saslimšanas simptomu. Par simptomu neesamību darbinieks ik dienas apliecina, aizpildot aptaujas lapas.
Informējot pacientus, slimnīcas valde lūdz personas, kuras atrodas pašizolācijā vai karantīnā, pārcelt plānveida pakalpojumus uz vēlāku laiku rakstot uz pieraksts@jrslimnica.lv. Plānveida operācijas un invazīvos izmeklējumus Jēkabpils slimnīcā ir iespējams saņemt tikai pēc uzrādīta negatīva Covid-19 testa. Pacientiem obligāti jāizmanto sejas maska. Savukārt personas ar akūtām respiratorām saslimšanām aicina palikt mājās un novērot veselības stāvokli.
Valde arī informē, ka saistībā ar personāla prombūtni, plānveida elektrokardiogrammas pakalpojumi īslaicīgi nav pieejami. 
Slimnīcā jau no 1. oktobra ir noteikta stingra karantīna, un nekādi pacientu apmeklējumi nav iespējami. 
Jēkabpils reģionālā slimnīca aicina iedzīvotājus izturēties ar sapratni, ievērot valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 slimības izplatības mazināšanai un izvērtēt plānveida pakalpojumu saņemšanas steidzamību.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. haha
  haha
  pirms 1 mēneša

  Tad,kad jau puspilsēta saklausījusies visādas baumas,beidzot kaut kāds paziņojums ar visādām puspatiesībām.Ko vēl jūs tur slēpjat?Cilvēkiem uzreiz bija jāzin kur bijuši un no kā jāuzmanās , nevis pēc 10 dienām.Tāpēc jau arī izplatās,ka atbildīgie slēpj.

  Atbildēt
 2. Kuka
  Kuka
  pirms 1 mēneša

  Divas nedēļas klusē, nodaļas neslēdza ciet, pilna dezinfekcija nav uzreiz bijusi. Un vaino Ābeļus. Gan jau viss no slimnīcas arī aizgāja tagad. Ja jau slimnīcā nebija gatava plāna dzemdētājas uzņemt, gan jau nebija arī gatava plāna ko darīt, ja paša slimnīcā kāds saslimst.

  Atbildēt
 3. ūpis
  ūpis
  pirms 1 mēneša

  vai tad ne no Ābeļiem viss sākās, pa visām pilsētas skolām izvazāja vīrusu, iepriekš brauca uz arodbiedrību kongresu cīnīties par lielākām skolotāju algām. Visu laiku par maz, nu dabūja

Pievienot komentāru