«Jēkabpils rezidence» aicina kopā uzņēmējus un tūrisma pakalpojumu sniedzējus
INESE ZONE

Pēc Covid – 19 ārkārtas situācijas uzsākot darbu klātienē, reģionālā biznesa un tūrisma attīstības biedrība «Jēkabpils rezidence» 16. jūnijā  aicināja uz Atvērto durvju pasākumu. Tas pulcēja Jēkabpils un novadu jaunos uzņēmējus, no kuriem daļa savu darbību sākusi ar Jēkabpils biznesa inkubatora atbalstu, un tūrisma pakalpojumu sniedzējus. 
    Biedrības valdes locekle Mārīte Pole stāsta, ka pasākuma nolūks un arī viens no «Jēkabpils rezidences» mērķiem ir  savest kopā uzņēmējus un tūrisma pakalpojumu sniedzējus visā reģionā, lai viņi varētu vienoties par sadarbības iespējām tūristu piesaistē un savas produkcijas noieta tirgus meklējumos. Savukārt «Jēkabpils rezidence» ir gatava atbalstīt viņus ar padomiem un iespējām mārketingā. 
     – Ir prieks, ka šī biedrība ir tapusi. Pirmie trīs darba mēneši tai, attālināti strādājot, ir bijuši grūti, bet cerams, ka tāpat kā pēc katras krīzes tagad sekos uzrāviens, – sacīja Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps. Domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola izteica novēlējumu pulcināt kopā Jēkabpils un apkārtējo novadu uzņēmējus. Viesu pulkā bija arī Latvijas Investīciju attīstības aģentūras vadītājs Kaspars Rožkalns. Viņš arī pauda gandarījumu par šādas biedrības izveidi un to, ka reģiona uzņēmējiem tagad būs vieta, kur saņemt informatīvu un arī materiālu atbalstu. Un, ja arī Jēkabpils biznesa inkubators atradīs mājvietu vienās telpās ar biedrību, tā būs iespēja abām struktūrām saskaņot savu darba kalendāru, lai maksimāli palīdzētu uzņēmējiem.
    Pasākumā piedalījās arī Jēkabpils Vēstures muzeja direktore Inese Berķe un Jēkabpils pilsētas bibliotēkas vadītāja Renāte Lenša. Kā zināms, bibliotēka sadarbībā ar biedrību «Jēkabpils mantojums» veic aktīvu Jēkabpils kultūrvēsturisko bagātību apzināšanu un popularizēšanu. I. Berķe minēja, ka uzņēmēju un tūrisma pakalpojumu piedāvātāju sadarbība ir svarīga. Pēc Krustpils pils telpu rekonstrukcijas pabeigšanas tur būs gan izstāžu zāles, gan vieta suvenīru un amatnieku ražojumu tirdzniecībai, un tos noteikti var piedāvāt vietējie uzņēmēji. Arī R. Lenša uzsvēra, ka, saskaroties ar tūristiem, kas apmeklē Jēkabpili, vienmēr liela interese bijusi par iespēju nopirkt ko tādu, kas izgatavots tieši Jēkabpilī.   
    Jaunie uzņēmēji iepazīstināja ar savu piedāvājumu, ko varēja apskatīt arī klātienē, un noskatīt šajā klāstā pirkumu vai ideju atpūtas brīdim. 
    Linu apģērba zīmols «Idyllo» un krāsainu apdruku lietus mēteļu zīmols «Rain Sisters» A. Pormaļa ielas 11 iekšpagalmā pat bija sarīkojuši nelielu savu modeļu demonstrēšanu. Bērnu apģērbu ražotāja «Owl baby» veidotāja pastāstīja, ka gan šūtos, gan adītos apģērbus darina pati un papildina tos ar oriģināliem izšuvumiem. Ar savu produkciju iepazīstināja arī koka rāmju mākslas priekšmetiem ražotājs «Event Frame», kas stāsta, ka savu produkciju eksportē arī uz Angliju, Vāciju un ASV. Varēja iegādāties un nobaudīt uzņēmuma «Lauvas tēja» aromātisko produkciju. Tā lieliski iederētos «DR keramikas» simpātiskajās krūzēs, ko darina jaunā keramiķe Daiga Reinikova.  Aktīvās atpūtas cienītājiem tika rādīts tūrism uzņēmēju «Sēlijas laivas», Krustpils novada dabas resursu aizsardzības biedrības, atpūtas vietas «Daugmales» un SUP dēļu zinātājas Ilzes Tomiņas-Stares ( Jāņa Āboliņa biedrība) piedāvājums: laivošana un braucieni ar SUP dēļiem, iepazīstot gan dabas parku «Laukezers», gan Daugavas krastu un citu reģiona ainavu un ūdenskrātuvju burvību. Savukārt Krustpils novada Mīļdzīvnieku biedrība aicināja iepazīt Aiviekstes krastus, vizinoties īstā karietē. Rotas un citus darinājumus piedāvāja arī biedrība «Ūdenszīmes». 
 
D. Gagunova foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru