Jēkabpils Sporta skolas  handbolistes atkārtoti pieveic Latgolu
J. Šteinbergs

Sestdien otro reizi nedēļas laikā Latvijas sieviešu handbola virslīgā Jēkabpils Sporta skolas komanda tikās ar SK "Latgols". Tāpat kā pirms nedēļas viesos, šoreiz arī mājās tika izcīnīta uzvara.

Sākumā mačs ritēja līdzīgi. Pirmā puslaika vidū neliels pārsvars bija jēkabpilietēm (11:8), bet pretinieces to sadeldēja un 21. minūtē bija vairs tikai 13:12 mājinieču labā. Pirmā puslaika pēdējās desmit minūtes dominēja jēkabpilietes, un, ejot pārtraukumā viņu pārsvars bija ievērojams -20:13. 

Otrā puslaika sākumā  iniciatīva bija viesu komandai, un 12 minūšu laikā viņa Jēkabpils komandas pārsvaru sadeldēja līdz minimumam - 22:21. Viešņām bija divas iespējas  izlīdzināt  rezultātu, taču pārspēt mājinieču vārtsardzi viņām neizdevās. Jēkabpilietes savukārt atbildēja ar četriem vārtiem pēc kārtas, panāca 26:21, un mača iznākums bija praktiski izšķirts. Jēkabpils SS uzvarēja ar 36:28. Mājiniecēm Simona Ārmane guva 9 , Gita Kaulakane - 8, Kristīne Dzenīte  7, bet Dinija Purviņa - 5 vārtus.

Pēdējo regulārā čempionāta spēli jēkabpilietes, kas jau ir nodrošinājušas 1. vietu pamatturnīrā,  aizvadīs 10. martā pret LAT-2002/REIR Dobele.  

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru