«Jēkabpils siltums» mudina klientus izmantot iespēju noslēgt vienošanos
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdz 31. maijam SIA «Jēkabpils siltums» aicina klientus izmantot iespēju noslēgt ar uzņēmumu vienošanos par piegādātās siltumenerģijas norēķināšanās kārtību.
    Vienošanos var noslēgt SIA «JK Namu pārvalde» pārvaldīšanā esošo māju dzīvokļu iemītnieki. Vienošanās paredz, ka par 2018./2019. gada apkures sezonā piegādāto siltum­enerģiju apkurei varēs maksāt avansa veidā no šī gada maija līdz nākamā gada aprīlim. Šādu iespēju uzņēmums piedāvā jau vairākus gadus, un daudzi klienti to arī izmanto. Jāņem vērā –  lai vienošanos noslēgtu, uz līguma slēgšanas brīdi nedrīkst būt parādu par iepriekšējām sezonām. Tā­pat jābūt samaksātam rēķinam arī par aprīlī saņemto siltumenerģiju. Līguma mēneša maksa, tāpat kā iepriekšējā apkures sezonā, ir EUR 0,85/m2(bez PVN). Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar «Jēkabpils siltumu», kontakttālrunis –  65220714  (juriste). 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. vērotājs
    vērotājs
    pirms 10 mēnešiem

    Es mudinu Jēkabpils siltumu sabūvēt kurināmajam nojumes, blet, lai viss kurināmais nemirkst lietū un sniegā, un vai to vispār šoziem varēja nosaukt par kurināmo, pie tam zelta cenā? Un vēl te pīkstēja, kā redz, te visi varot nākt un fotografēt. No prāta var noiet, kā tiek faktiski strādāts iedzīvotāju interesēs. Ielu horizontālie apzīmējumi nodiluši, blet nez ko gaida? Atkal Jāņus, kad visa pilsēta būs pilna ar mašīnām, kā te vienā gadā? Nez cik maksā tiem nabaga zāles pļāvējiem, kādi 700 eiru sanāk uz rokas? Tā kā vajadzētu, citādi tā ir cūcība. Darbs ir fiziski grūts un karstā saulē. Bet tiem , kuri tikai kulsta mēli, tiem algas izcilas. Aizpļāpājos, jāiet paprika no ķopšiem stādīt dārzā, kamēr nav karsts.

    Atbildēt

Pievienot komentāru