Jēkabpils slimnīcā ar “Maxima Latvija” atbalstu izskan “Musiqq” muzikāls apsveikums
Sagatavoja J. Apīnis

Svētku sajūtas radīšanai un pateicībā par medicīnas personāla pašaizliedzīgo darbu šajos neparastajos apstākļos Jēkabpils reģionālā slimnīca ar “Maxima Latvija” atbalstu, ievērojot visstingrākos epidemioloģiskos drošības pasākumus, dāvināja Latvijā populārās grupas “Musiqq” muzikālu apsveikumu saviem darbiniekiem un pacientiem. 
“Šis gads kā nekad agrāk ir rādījis, cik ļoti nozīmīga ir cilvēku veselība un cik liela loma ikviena Latvijas iedzīvotāja dzīvē un labklājībā ir tieši medicīnas personālam. Svētki medicīnas darbiniekiem aizrit citādāk kā sabiedrībai kopumā – tā vietā, lai būtu mājās savās ģimenēs, viņi vakarus pavada slimnīcā, rūpējoties par pacientu veselību, lai viņi varētu pēc iespējas ātrāk sveiki un veseli atgriezties pie saviem mīļajiem. Mēs patiesi novērtējam medicīnas personāla pašaizliedzīgo darbu un ceram, ka muzikālais apsveikums raisīja gan svētku sajūtas, gan sniedza spēku turpmākajam darbam” –  komentē  “Maxima Latvija” komandas vadības pārstāvis Jānis Vanags.
 Savukārt Jēkabpils reģionālas slimnīcas valde norāda: “Ar šo muzikālo apsveikumu no sirds pateicamies saviem darbiniekiem par ieguldīto darbu un pūlēm šajos mainīgajos apstākļos, kad joprojām nav zināms, kas notiks kā tuvākā, tā arī tālākā nākotnē. Šī dāvana kalpo kā neliels enerģijas lādiņš un cerības stariņš svētku laikā, kurā medicīnas jomā strādājošajiem ir lielākais darba apjoma laiks”.
 Atzinību guvušās grupas “Musiqq” muzikālais apsveikums norisinājās slimnīcas iekšpagalmā. Gan darbinieki, gan slimnīcā mītošie pacienti bija aicināti stundas garumā baudīt un vērot priekšnesumu no slimnīcas iekštelpu logiem, kā arī no automašīnām.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. GedertsPiebriedis
    GedertsPiebriedis
    pirms 5 mēnešiem

    Labak maxim būt akal sākus pārdot Adugs cepums!

    Atbildēt

Pievienot komentāru