“Jēkabpils/SMScredit.lv” izcīna vēl vienu uzvaru

Šodien Igaunijas–Latvijas Basketbola līgā otro uzvaru pēc kārtas un pirmo nosacītajā mājas zālē  izcīnīja Jēkabpils komanda, divu līgas vājāko komandu mačā pieveicot BK “Liepāja” ar 71:63 (11:14, 19:15; 13:20; 28:14).
   Neprecīziem metieniem pārbagāto pirmo ceturtdaļu mājinieki zaudēja ar 11:14. Otrās ceturtdaļas sākumā N. Līnis ar tālmetienu panāca neizšķirtu, bet jau nākamajā uzbrukumā jēkabpiliešus vadībā izvirzīj L. Gilmors – 16:14. Turpinājumā pāris reizes vadībā pabija arī liepājnieki, bet puslaiku savā labā ar 30:29 noslēdza Jēkabpils vienība.
    Otro puslaiku ar 6:0 izrāvienu sāka viesi, bet viņu vēl lielāku atraušanos, gūstot grozu,  likvidēja J. Aleksejevs. E. Štelmahers ar trīspunktnieku  atkal līdzsvaroja rezultātu, bet turpmāk līdz  trešā ceturkšņa beigām vadībā bija viesi.
      Izšķirošo spēles nmogrieznui jēkabpilieši sāka, esot iedzinējos ar 43:49. Atpalicību līdz minimumam  ar "trīnīti" samazināja R. Būmeistars (49:50), bet turpinājumā vadībā bija te viena, te otra komanda. Pēdējās pamatlaika minūtēs vadībā jau bija mājinieki. Viesi  mēģināja atspēlēties, sitot sodus, bet E. Štelmahers no soda metienu līnijas 7 reizes bija nekļūdīgs, nodrošinot savai komandai otro uzvaru sezonā.
   Rezultatīvākais Jēkabpils komandas rindās bija J. Aleksejevs – 25 punkti (9 ab), E. Štelmahers  - 17 un R. Būmeistars – 9 punkti.
   Nākamo spēli “Jēkabpils/SMScredit.lv” aizvadīs mājās 28. februārī pret “VEF Rīga”.
  Jāatzīmē, ka neskatoties uz panākumu iepriekšējā mačā Valgā, tribīnes bija patukšas. Varbūt spēle ar "VEF Rīgu" spēs piesaistīt vairāk skatītāju.