“Jēkabpils/SMScredit.lv” mājas spēli aizvada Ventspilī
Juris Šteinbergs

Sestdien Igaunijas-Latvijas Basketbola līgā pēc kalendāra Jēkabpils komandai bija paredzēta spēle “mājās”, t. i. Jēkabpils sporta namā pret čempionāta līderiem BK “Ventspils”. 
      Taču šajā vakarā sporta nams bija tumšs, kluss un tukšs, jo komanda, kas ikdienā dzīvo un trenējas Rīgā, bet nes Jēkabpils vārdu, mājas spēli nolēma aizvadīt Ventspilī. Un kādēļ gan  nē – attālums no Rīgas tāds pats, par komandu Jēkabpilī interese maza un vai nav vienalga,  kur saņemt kārtējo pērienu. 
      Kā jau bija gaidāms, “kreditori” līgas līderiem nekādu vērā ņemamo pretestību izrādīt nespēja un zaudēja iespaidīgi ar  58:115 (11:28, 18:33, 9:29, 20:25).  Jēkabpiliešu rindās rezultatīvākais bija  16 gadus vecais R. Vanags. Vēl G. Zomerfelds atzīmējās ar 9 punktiem, bet pārējo “lūšu” devums bija pieticīgāks. 
“Jēkabpils/SMScredit.lv”, kas savu  pēdējo pozīciju turnīra tabulā stabili noturējusi visas sezonas garumā, vēl aizvadīs divas spēles – trešdien Tallinā pret “Taltech”, bet sezonu noslēgs svētdien 17. martā 16.00 Jēkabpilī, spēlējot pret “LU”. Ieeja uz šo maču būs bez maksas. 
 
Foto: bkjekabpils.lv

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. krolls
    krolls
    pirms 1 gada

    Jēkabpils "kreditori" :)

    Atbildēt

Pievienot komentāru