Jēkabpils Sociālā dienesta vadītājas amatā apstiprināta Larisa Laizāne
INESE ZONE

Vispirms Jēkabpils pašvaldības sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības jautājumu komitejas 16. augusta sēdē, bet pēc tam arī tā paša datuma domes sēdē deputāti Jēkabpils Sociālā dienesta vadītājas amatā apstiprināja Larisu Laizāni.
   Viņa dienestā strādā jau kopš 1997. gada, un pēdējos gadus ir ieņēmusi dienesta vadītāja vietnieces amatu. Savā uzrunā deputātiem L. Laizāne solīja strādāt, lai mērķtiecīgi izlietotu finansējumu, nodrošinot kvalitatīvus sociālos pakalpojumus. Kā vienu no izaicinājumiem viņa minēja deinstitucionalizācijas programmas īstenošanu, kas Latvijā virzās smagnēji, un rada nepieciešamību ieviest jaunus sociālos pakalpojumus. 
    Uz Sociālā dienesta vadītāja amata vakanci pašvaldība bija izsludinājusi atklātu konkursu, un tajā pieteicās četri pretendenti, no kuriem vērtēšanas komisija  izvēlējās L. Laizāni.
    Domes sēdē deputāti amatā apstiprināja arī jauno 2. vidusskolas direktori  Ilonu Salmiņu, kura līdz šim bija Jēkabpils pamatskolas direktora vietniece izglītības jomā. Uz 2. vidusskolas direktora amatu bija pieteikušies divi pretendenti.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 11 mēnešiem

  Izskatās tāds nopietns cilvēks. Tužikovs būs labu pēcteci sev atstājis.

  Atbildēt
 2. he he
  he he
  pirms 11 mēnešiem

  Larošfuko ir teicis, ka "nopietnība ir poza, kuru ieņem ķermenis, lai slēptu prāta nepilnības." Īstenībā Smaidīt vajag. Man šķiet, ka sociālais dienests tomēr nenodrošina pilnībā palīdzību ne invlīdiem, ne daudzbērnu ģimenēm, ne trūcīgajiem. Viss ir knapi, knapi... Grūti, nu ļoti stipri grūti dzīvojas šajā valstī...

 3. zinātājs
  zinātājs
  pirms 11 mēnešiem

  Larisu labi pazīstu. Cik zinu, viņa tur visu savu apzinīgo darba mūžu ir strādājusi un pēdējos gadus pat miera miku Tužikovu komandējusi.

  Atbildēt

Pievienot komentāru