Jēkabpils Sporta centrs aicina uz sporta nakti Mežaparkā
Sagatavoja J. Šteinbergs

Sestdien, 28. septembrī,  Eiropas sporta nedēļas ietvaros Jēkabpilī notiks sporta nakts Mežaparkā. Sportiskā gaisotnē laika posmā no plkst. 15.00 līdz  22.00 pasākuma dalībnieki un Jēkabpils Mežaparka viesi tiks aicināti klausīties lekciju, piedalīties skrējiensoļojumā, skriet pusstundas skrējienā, vingrot dažādas intensitātes nodarbībās, sacensties vairākos sporta veidos, kā arī doties aizraujošā vakara-nakts pārgājienā.
        Pasākums sāksies ar fizioterapeites Elīzas Au­ziņas lekciju par to, kā dzīvot veselīgāk.
         Tūlīt pēc tam tiks dots starts stundas skrējiensoļojumam, kurā droši varēs piedalīties tie, kuri vēl tikai plāno savā ikdienā ieviest sportiskas aktivitātes.    Aicinām visus aktīvos Jēkabpils sportistus izmantot šo iespēju un uzaicināt uz šo skrējiensoļojumu savus mazāk aktīvos ģimenes locekļus, tuvus, tālus, sen nesatiktus draugus un paziņas.
        Pēc skrējiensoļojuma izstaipīties un izvingroties aicinās fizioterapeite Elīza Auziņa.
        Tā kā oktobra sākumā atsāksies tradicionālais pusstundas skrējiens, tad sporta nakts ietvaros tiks organizēta iesildīšanās šim pasākumam. Ikviens varēs noskaidrot pusstundas skrējiena noteikumus, iepazīties ar trasi un galu galā pārliecināties, cik tad apļi pašam ir pa spēkam.
       Plkst. 18.40, kad dalībnieki būs atgriezušies no pusstundas skrējiena, spēka vingrinājumu nodarbību pasniegs fizioterapeite Liene Elksnīte.
       Komandu sacensības sāksies plkst. 19.00. Spē­kiem mērosies komandas pludmales volejbolā, strītbolā, raketlonā un badmintonā.
      Plkst. 19.30 krēslas aizsegā tiks sperti pirmie vakara-nakts pārgājiena soļi, lai mērotu maršrutu apkārt Radžu ūdenskrātuvei, pa ceļam izpildot dažādus uzdevumus. Komandā jābūt vismaz diviem dalībniekiem, līdzi jāņem vismaz viens lukturītis un viedtālrunis ar uzlādētu akumulatoru. Pul­cēšanās pārgājienam notiks pie kalna namiņa. Ko­man­das pārgājienā varēs doties laika posmā no plkst. 19.00 līdz 19.30.
       Pieteikšanās notiks sa­censību dienā sacensību vietā, iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama.
       Visi aktivitāšu dalībnieki saņems piemiņas suvenīrus, kā arī piedalīsies dažādu sportiskam dzīvesveidam noderīgu balvu izlozēs.
       No plkst. 22.00 līdz 1.00 būs apbalvošana un pasākuma noslēgums pie ugunskura. 
        Vairāk informācijas: www.jekabpilssc.lv, http://beactivelatvia.lv.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru